• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Z kim po kredyt?

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Antoni

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

16.3.2015 11:12
Czy udzielił bym kredyt mojemu dziecku, myślę że tak wychowując je miał bym pewność że mnie nie wystawi.
Co do dziadków to się zgodzę by nie pożyczali bo oni już swoje odchowali wiec pomaganie takiemu wnuczkowi na piękne oczy to dla mnie zwalnianie z odpowiedzialności rodziców.
Dodatkowo jak napisał Grzegorz:
Wnuczek nie spłaca, i pełna odpowiedzialność na dziadku a jeszcze gorzej jak siadzie komornik wtedy z 400 zł zrobi się ok 800 zł, bo komornik może wziąć 60 % a reszta zostaje na życie czyli w jego przypadku zostaje mi ok 500 zł na życie gdzie same leki kosztują 200-500 zł. - W pełni się zgadzam to są już starzy ludzie którym powinno się pomagać a nie wiązać kamień u nogi i na dno.
Cytuj
grzes33

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

16.3.2015 13:44
Strasznie demonizujemy ten temat, pożyczania z rodzina. Co prawda w mojej rodzinie sa osoby, którym ani bym nie poręczył, ale nie przystawił z nimi do kredytu. Ale w większości przypadków nie widzę przeciwwskazań.
Cytuj
jozek

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

17.3.2015 8:22
Jesli ktos ma zle doświadczenia to juz wiecej pewnie tego nie zrobi. Swoja droga to przy poreczanu chyba wiecei kto jest godny zaufania, a kto mniej. Niezaleznie czy to czlonek rodziny czy nie.
Cytuj
remi

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

17.3.2015 13:38
Moze demonizujemy, ale taka prawda, ze czlowiek poreczy, a potem co? Zostaje z kredytem i daleko od czlonka rodziny. Trzeba sie kilka razy zastanowic. Juz chyba lepiej pozyczyc (jesli to mnijesze kwoty) z wlasnej kieszeni. Umowe mozna podpisac tez.
Cytuj
Odpowiedź