• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Jak finansować zakup auta?

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Grzegorz KlimczakFinanse a Bankowość

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 375 razy

Wyślij wiadomość

28.2.2015 7:58
Ale dalej będę się w tym upierał że najtaniej jest w Salonie, jeśli ktoś kto chce kupić samochód będzie twardy w negocjacjach to dostanie nie dość że samochód za grosze to jeszcze oferta kredytowa będzie najlepsza na rynku.
Doradca w Salonie ma za zadanie wyciągnąć od klienta jak najwięcej bo ma z tego prowizję od sprzedaży samochodu jak również od kredytu jaki zrobi. Dal tego często jak klient idzie do Salonu coś tam po negocjuje, a nie dali mi dobrej oferty idę dalej, albo wezmę co mi dali.
Sprzedałem bardzo dużo samochodów w Salonach różnej marki, i wiem co mówię.

Ja to porównam do dzisiejszej służby zdrowia. Idę do Lekarza proszę o pomoc a on mi daje na zapalenie Płuc Rutinoscorbin.
Wiecie dla czego tak jest, bo wszystko zależy od tego jak rozmawiamy z tym lekarzem, czy chcemy tej pomocy i naprawdę jestem chory i nie pozwolę się lekceważyć, czy po prostu unoszę się honorem i powiem ten lekarz jest do kitu i dalej.
Cytuj
Z poważaniem
Grzegorz Klimczak
Doradca Finansowy
Tel. 506203558/790382868
www.kredyty-zagranica.pl
Gość

Niezarejestrowani

26.3.2015 21:04
Jak? Uważam, że najlepiej aby auto samo na siebie zarabiało poprzez oklejenie go mobilną reklamą. x łączy opcje takiego zarobku z możliwością bezproblemowego zakupu porządnych samochodów. Firma płaci 600 zł, z czego od razu rata jest pokrywana.
Wypowiedź została zmieniona przez moderatora.
Cytuj
krzysiek

Niezarejestrowani

4.4.2015 13:16
Serio, jest taka możliwość? Jeżeli to pewnik, chciałbym skorzystać, napiszecie coś więcej o współpracy z x? Dla mnie to nowość, ale jakże interesująca.
Wypowiedź została zmieniona przez moderatora.
Cytuj
Staszek

Niezarejestrowani

16.4.2015 23:00
Moim zdaniem pewnik, bo x ma stałych reklamodawców wśród popularnych korporacji. Ja się zdecydowałem na jazdę z reklamą pod koniec ubiegłego roku i współpraca przebiega super, dostaję co miesiąc 600 zł no i auto się spłaca.
Wypowiedź została zmieniona przez moderatora.
Cytuj
Odpowiedź