• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Jak finansować zakup auta?

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Tereza

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

25.2.2015 16:21
My dokładnie tak zrobiliśmy ! Braliśmy z mężem leasing. Zdecydowaliśmy sie na autko. Salon dał nam swoją ofertę. Z ofertą wybralismy się do Idea Banku, który mimo że początkowo miał gorszą ofertę leasingową dał nam lepszą od dilera. Po prostu nie chciał aby salon go przebił.
Warto jest negocjować.
Cytuj
Grzegorz KlimczakFinanse a Bankowość

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 375 razy

Wyślij wiadomość

26.2.2015 7:36
Sebastian Sroka napisał
Powiem inaczej. Najpierw skupcie się, proszę na zakupie samochodu nie wdając się z salonem w dyskusję na temat finansowania jego zakupu. Jak dostaniecie wszelkie możliwe upusty na samochód zabierzcie ofertę i wyjdźcie z salonu. Skontaktujcie się z kimś kto zajmuje się finansowaniem i dopiero wróćcie do salonu "uzbrojeni" w oferty kredytowe bądź leasingowe i poproście o ofertę z salonu. Gwarantuję, że ta prosta sztuczka pozwoli Wam uzyskać jednocześnie najlepszą cenę samochodu i najlepsze jego finansowanie. Czasem warto poczekać dzień dłużej ale być pewnym swoich korzyści :)


Wytłumacz mi jedną rzecz, po co ktoś ma wychodzić z Salonu i szukać lepszej możliwości finansowania jeśli tak jak napisałem już to wiele razy, żaden bank lub Doradca Finansowy nie przebije oferty kredytowej która jest w danym Salonie. Oczywiście poruszamy tu kwestie Nowego samochodu. Działam w finansach już wiele lat a z Salonami Samochodowymi współpracuje ok 5 lat. Znam wszystkie salonu jakie są w Polsce i mówi ci z własnego doświadczenia jak kupowałem samochód nowy to też myślałem z zwojuje świat, dzwoniłem po bankach kto da mi lepszą ofertę i co żaden nie był w stanie mi dać tego co dostałem w Salonie. Oczywiście wynegocjowałem sobie ofertę najlepszą dla siebie.
Chociaż tak z drugiej strony twoja wypowiedz może być pomocna dla ludzi którzy nie znają się na rzeczy i nie wiedzą jak to zrobić aby nie stracić.
Cytuj
Z poważaniem
Grzegorz Klimczak
Doradca Finansowy
Tel. 506203558/790382868
www.kredyty-zagranica.pl
Grzegorz KlimczakFinanse a Bankowość

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 375 razy

Wyślij wiadomość

26.2.2015 7:37
Tereza napisał
My dokładnie tak zrobiliśmy ! Braliśmy z mężem leasing. Zdecydowaliśmy sie na autko. Salon dał nam swoją ofertę. Z ofertą wybralismy się do Idea Banku, który mimo że początkowo miał gorszą ofertę leasingową dał nam lepszą od dilera. Po prostu nie chciał aby salon go przebił.
Warto jest negocjować.


Dostalibyście lepszą ofertę w Salonie i tu daje 100% pewność tego co mówię. Tylko ludzie za szybko się poddają, nie prowadzą negocjacji lub też się boją.
Wypowiedź została zmieniona przez: Grzegorz Klimczak 26.2.2015 7:38
Cytuj
Z poważaniem
Grzegorz Klimczak
Doradca Finansowy
Tel. 506203558/790382868
www.kredyty-zagranica.pl
Limana

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

26.2.2015 13:22
U nas sytuacja wygladała bardzo podobnie Lepszą ofertę dostaliśmy w banku a nie u dilera ( również bralismy leasing).
Za rok nam sie kończy i pewnie będziemy brali kolejny samochód w leasing.
W takiej sytuacji powinniśmy negocjować warunki? Jeśli na przykład znajdziemy lepszą ofertę w banku?
Cytuj
Sebastian Sroka

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 124 razy

Wyślij wiadomość

26.2.2015 15:17
Grzegorz Klimczak napisał
Sebastian Sroka napisał
Powiem inaczej. Najpierw skupcie się, proszę na zakupie samochodu nie wdając się z salonem w dyskusję na temat finansowania jego zakupu. Jak dostaniecie wszelkie możliwe upusty na samochód zabierzcie ofertę i wyjdźcie z salonu. Skontaktujcie się z kimś kto zajmuje się finansowaniem i dopiero wróćcie do salonu "uzbrojeni" w oferty kredytowe bądź leasingowe i poproście o ofertę z salonu. Gwarantuję, że ta prosta sztuczka pozwoli Wam uzyskać jednocześnie najlepszą cenę samochodu i najlepsze jego finansowanie. Czasem warto poczekać dzień dłużej ale być pewnym swoich korzyści :)


Wytłumacz mi jedną rzecz, po co ktoś ma wychodzić z Salonu i szukać lepszej możliwości finansowania jeśli tak jak napisałem już to wiele razy, żaden bank lub Doradca Finansowy nie przebije oferty kredytowej która jest w danym Salonie. Oczywiście poruszamy tu kwestie Nowego samochodu. Działam w finansach już wiele lat a z Salonami Samochodowymi współpracuje ok 5 lat. Znam wszystkie salonu jakie są w Polsce i mówi ci z własnego doświadczenia jak kupowałem samochód nowy to też myślałem z zwojuje świat, dzwoniłem po bankach kto da mi lepszą ofertę i co żaden nie był w stanie mi dać tego co dostałem w Salonie. Oczywiście wynegocjowałem sobie ofertę najlepszą dla siebie.
Chociaż tak z drugiej strony twoja wypowiedz może być pomocna dla ludzi którzy nie znają się na rzeczy i nie wiedzą jak to zrobić aby nie stracić.


Ne zgodzę się z Tobą, że zawsze w salonie są najlepsze oferty nawet mimo tego, że wiele razy pisałeś, że są najlepsze. Nie wnikając dlaczego, bo pracujesz w tej branży i wiesz doskonale dlaczego. Powiem tylko tyle, że osobiście podpisuję umowy zarówno kredytowe jak i leasingowe na nowe samochody z salonów. Pewnie dzieje się tak dlatego, że nie zawsze pozornie najtańsza oferta jest ofertą najlepszą. Kryterium ceny jest ważne ale nie najważniejsze.
Cytuj
Sebastian Sroka
s.sroka@finansowanie24.pl
Sebastian Sroka

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 124 razy

Wyślij wiadomość

26.2.2015 15:22
Limana napisał
U nas sytuacja wygladała bardzo podobnie Lepszą ofertę dostaliśmy w banku a nie u dilera ( również bralismy leasing).
Za rok nam sie kończy i pewnie będziemy brali kolejny samochód w leasing.
W takiej sytuacji powinniśmy negocjować warunki? Jeśli na przykład znajdziemy lepszą ofertę w banku?


Zdecydowanie powinniście Państwo negocjować a pójdę dalej. Warto zrobić to jeszcze przed zamówieniem samochodu, ponieważ często jest tak, że przedstawiciel banku może w Państwa imieniu wynegocjować u dilera bardzo dobrą cenę samochodu, gdyż banki mają swoje upusty ze względu na ilość kupowanych aut u danego dilera. Nie zawsze tak jest ale warto spróbować.
Cytuj
Sebastian Sroka
s.sroka@finansowanie24.pl
Bialek

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

27.2.2015 7:45
Sam również nie wiedziałem o tej opcji ale wydaje się ona korzystna. Jakiś czas temu moja siostra brała leasing. Konkretnie w Idea Banku. Mieli tam właśnie promocję na Ople.Dzięki temu leasing był naprawdę niedrogi, diler z kolei ( w zasadzie nie sam diler ale firma, z którą współpracował) powiedział,że już raczej większej zniżki nie da.
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

27.2.2015 21:14
Ja się zdecydowałam w ubiegłym roku na program 600 za 600, czyli kredyt z dotacją 600 zł co miesiąc. Super wyjście by raty praktycznie same się spłacały. Jedynym "kosztem" z mojej strony jest jazda z reklamą. Współpraca z J&J Group przebiega zgodnie z umową, a wybór samochodów był miłym zaskoczeniem.
Cytuj
Robert Sierant

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 3917 razy

Wyślij wiadomość

27.2.2015 23:19
uważajcie na super oferty cenowe, które obowiązują TYLKO w przypadku gdy klient decyduje się na finansowanie poprze doradcę z salonu, w takim przypadku dealer "odbije" sobie niską cenę drogim finansowaniem
Cytuj
pozdrawiam
Robert Sierant
Ekspert finansowy

robertsierant.pl
Robert Sierant

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 3917 razy

Wyślij wiadomość

27.2.2015 23:23
i oferta kredytowa w salonie nie musi być wcale najlepsza, nawet jak klient kupuje VW a kredytu udziela VW Bank

znajomy w ten sposób kupował, bez większego problemu znalazłem mu tańszy kredyt samochodowy w innym banku

czyli potwierdzam to co napisał Sebastian: w salonie przede wszystkim należy wybrać auto + ew. zapoznać się z ofertą dot. finansowania, w wielu przypadkach można znaleźć na rynku lepszą

oczywiście wygodniej jest kupić i w salonie załatwić kredyt, ale nie musi być taniej

ps
to samo dotyczy ubezpieczeń tzw. pakiety dealerskie nie zawsze są najtańsze
Cytuj
pozdrawiam
Robert Sierant
Ekspert finansowy

robertsierant.pl
Odpowiedź