• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Pożyczka Skarabeusz

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Sajmon

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

31.5.2014 22:08
Ten skarabeusz to pewnie wcześniej był jakiś bocian albo inny parabank. Arek ma racje, sam to już jakiś czas temu zauważyłem, te wszystkie banki robią najpierw kolo siebie szum a później nagle znikają. I nie ma już Bociana a jest Skarabeusz czy inny taki.
Cytuj
Daro

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

1.6.2014 10:01
O tym całym Skarabeuszu pierwsze słysze, ale te parabanki sa chyba identyczne tam oferty chyba się niczym nie różnią. Tylko każdy parabank działa w innym regionie Polski. Chyba tylko provident jest taki ogólnopolski a i ta firma co teraz też reklamuje sie w telewizji ale nie mogę sobie przypomnieć jaka.
Cytuj
lilka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

1.6.2014 15:18
Sajmon napisał
Ten skarabeusz to pewnie wcześniej był jakiś bocian albo inny parabank. Arek ma racje, sam to już jakiś czas temu zauważyłem, te wszystkie banki robią najpierw kolo siebie szum a później nagle znikają. I nie ma już Bociana a jest Skarabeusz czy inny taki.

Jak nie ma Bociana? Jest, jest! Moja mama ma w nim pożyczkę. Chyba już trzecią czy czwartą. Muszę powiedzieć, że nie mają złej oferty a Pani, która do nas przyjeżdża jest bardzo życzliwa i nie robi problemów gdy mama mówi, że nie ma pieniędzy. Zamiast co tydzień przyjeżdża dwa razy w miesiącu.
Cytuj
Skoot

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

2.6.2014 23:06
To Twoja mam musiała trafić na kogoś bardzo miłego. Moja znajoma wzięła pożyczkę w providencie i pan co tydzien przypominał sie i prosił o pieniądze a jak umówił sie z nią na jakąś godzinę a ona sie spóźniała to ciągle do niej wydzwaniał i krzyczał bo myślał że wymiguje sie od spłaty.
Cytuj
Sabina

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

4.6.2014 17:33
tak to jest jak trafi sie na jakąś przewrażliwioną osobę.Wiesz takie osoby są też w jakiś sposób odpowiedzialne za to komu udzielają pożyczki i w jakiś sposób chyba muszą się rozliczać. ja nie wiem jak to dokładnie działa ale podejrzewam że tak własnie jest i dlatego ten Pan był taki zdenerwowany.
Cytuj
lola85

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

14.6.2014 7:01
Dzięki za odpowiedzi. Chyba zaryzykuję i wezmę pożyczkę w tym Skarabeuszu. Zadzwonię dzisiaj do nich i umówię się z przedstawicielem. Niestety nadal potrzebuję pieniędzy a sama ich nie uzbieram. Naprawdę w tych parabankach jest tak, że jak się pożyczy 2000 to trzeba oddać 4000 zł? Czy to wymysły ludzi?
Cytuj
Tomasz SłupczynskiEkspert Comperia.pl

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 249 razy

Wyślij wiadomość

16.6.2014 10:16
lola85 napisał
Dzięki za odpowiedzi. Chyba zaryzykuję i wezmę pożyczkę w tym Skarabeuszu. Zadzwonię dzisiaj do nich i umówię się z przedstawicielem. Niestety nadal potrzebuję pieniędzy a sama ich nie uzbieram. Naprawdę w tych parabankach jest tak, że jak się pożyczy 2000 to trzeba oddać 4000 zł? Czy to wymysły ludzi?
Z pewnoscią nalezy liczyc się z wysokimi kosztami jezeli wystapia jakies opoznienia wplatach, jezeli spaty beda terminowo to koszty powinny byc uwzględnione w harmonogramie.
Cytuj
Tomasz Słupczyński, Ekspert Comperia.pl
baskamy

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

19.8.2014 12:49
Ja ich niestety nie znam więc nie słyszałam żadnych opinii ani tych złych ani tych dobrych, jednak jeżeli tak jak piszesz to jeden z wielu parabanków, ja bym się sto razy zastanowiła zanim cokolwiek bym od nich wzięła.
Cytuj
adammy

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

1.9.2014 10:13
Skoot napisał
To Twoja mam musiała trafić na kogoś bardzo miłego. Moja znajoma wzięła pożyczkę w providencie i pan co tydzien przypominał sie i prosił o pieniądze a jak umówił sie z nią na jakąś godzinę a ona sie spóźniała to ciągle do niej wydzwaniał i krzyczał bo myślał że wymiguje sie od spłaty.


Ja to na początku myślałam, że to jakieś jaja, że przychodzą co tydzień po spłaty, ale widzę, że to tak na serio..
Ale sam fakt, że krzyczał to świadczy o jego kulturze, a właściwie o jej braku..
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

12.7.2022 21:00
lola85 napisał
Pilnie potrzebuję pożyczki. Trafiłam na SKARABEUSZA to chyba jakiś parabank ale ich oferta nie wygląda źle. Chciałabym się dowiedzieć czy korzystaliście z ich usług. Szukałam już opinii na ich temat i są podzielone. Jedni są za inni przeciw. Nie wiem co mam robić.
i jak wzięła pani
Cytuj
Odpowiedź