• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat2 osoby obserwują ten temat

Pożyczki społecznościowe

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Gość

Niezarejestrowani

17.4.2015 15:14
A mi to i tak sie kojarzy z chwilówkami i nie ładowałbym w to pieniędzy, ani tez nie korzystał. Czytałem troche na tych stronach pośredniczących, strasznie mało tam zabezpieczeń.
Cytuj
HotChwilowka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

17.4.2015 15:28
Gdzie jest mało zabezpieczeń? Na Kokosie chociażby? Wymogi są tam nawet ostrzejsze niż w nie jednym banku, inaczej nie znajdzie się inwestora. Ale lepiej paplać bez zastanowienia.
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

17.4.2015 15:30
HotChwilowka napisał
Gdzie jest mało zabezpieczeń? Na Kokosie chociażby? Wymogi są tam nawet ostrzejsze niż w nie jednym banku, inaczej nie znajdzie się inwestora. Ale lepiej paplać bez zastanowienia.
Lepsze niz w banku? Panie HotChwilowka. Moze jeszcze maja gwarancje BFG? Nie bądzmy smieszni.
Cytuj
ksaron

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

18.4.2015 16:38
Mi już wystarczy, że znajomi potrafią tak pożyczać ode mnie, a potem znikać na długie lata. Nie wiem, co musiałoby mnie podkusić, żebym obcym ludziom miał pożyczać. Zresztą patrząc na mentalność Polaków wcale nie dziwię się, że to się u nas powoli rozwija. W końcu mówi się "dobry zwyczaj nie pożyczaj".
Ostatnio mam na przykład taką sytuację, że kolega p[pożyczył ode mnie 200 złotych i termin spłaty o którym wspominał już minął. Zastanawiam się, czy z czymś takim można też iść do windykacji, jeśli nie mam żadnej umowy?
Cytuj
Piotr

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

20.4.2015 8:21
Za 200 zł to moze Ci się nie oplacic, ale postrasz sądem :D moze poskutkowac
Cytuj
zwall

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

20.4.2015 10:28
Jak dla mnie to kolejny odłam chwilówek. Już lepiej pożyczyć pieniądze od kogoś znajomego/rodziny. Chyba, że taką umowę da się zawrzeć między znajomymi.
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

20.4.2015 13:02
Ja jakos wolalbym korzystac z pozyczek spolecznosciowych niz z chwilowek. Wydaja sie jakos pewniejsze. Te firmy chwilowkowe wzbidzaja we wmnie negatywne uczucia, jak widze te rekamyw tv to sie denerwuje, z etk ladnie wszystko przedstawiaja, a potem ludzie przez nich na bruk trafiają.
Cytuj
ann

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

20.4.2015 13:36
A ja nie wole, ani z jednego, ani drugiego. To sa opcje dla desperatów. Już prędzej bym cos sprzedała, niż pozyczala w chwilówkach czy rzez te wszystkie portale.
Cytuj
FinansologBadacz finansów

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 403 razy

Wyślij wiadomość

20.4.2015 15:25
Gość napisał
Te firmy chwilowkowe wzbidzaja we wmnie negatywne uczucia, jak widze te rekamyw tv to sie denerwuje, z etk ladnie wszystko przedstawiaja, a potem ludzie przez nich na bruk trafiają.

To tak jakby zarzucać producentom aut, że ludzie giną w wypadkach... Na reklamie też jest ładnie pokazany samochód służący do spełniania marzeń, a w życiu może pozbawić życia kierowcę, rodzinę lub innych ludzi. Winni wtedy są producenci czy osoba, która go używa?
Cytuj
Wypowiedzenie-OC.pl - skuteczne informacje odnośnie rezygnacji z ubezpieczenia OC
Gość

Niezarejestrowani

20.4.2015 15:47
Rozumiem Pana analogie, ale jakos czlowieka, ktory kupuje ladne auto nie jest mi tak zal, jak tego który bierze "przystepna" chwilowke :D
Cytuj
Odpowiedź