• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Firmy oddłużające - wasze zdanie

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
051989ania

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

31.3.2015 10:09
ja polecam x- solidna firma. Pomogli mi już w jednaj sprawie i teraz czekam na drugą. Bardzo miłe Panie dzwonią i mówią co się dzieje.
Wypowiedź została zmieniona przez moderatora.
Cytuj
051989ania
Kocuj

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

31.3.2015 12:44
Gość napisał
annonnse napisał
Wzięłam kredyt w banku ING i potem głupia ja nabrałam po 2 chwilówki by go spłacać. Nie wyrabiam z ratami w ING, jeszcze dojdą długi z chwilówek. Pętla gotowa, a chce się wykaraskać zanim mi wezwanie do zapłaty przyjdzie.


Wpisz w google "jak spłacić chwilówki" pojawia się wiele rad


Jedyne co mogę poradzić to:

To można spłacać sumy takie jakie możemy w danej chwili i pisać na poczet spłaty raty.
Zawsze to jakaś podkładka i dobra wola osoby zadłużone
Cytuj
Kocuj

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

31.3.2015 12:45
Kocuj napisał
Gość napisał
annonnse napisał
Wzięłam kredyt w banku ING i potem głupia ja nabrałam po 2 chwilówki by go spłacać. Nie wyrabiam z ratami w ING, jeszcze dojdą długi z chwilówek. Pętla gotowa, a chce się wykaraskać zanim mi wezwanie do zapłaty przyjdzie.


Wpisz w google "jak spłacić chwilówki" pojawia się wiele rad


Jedyne co mogę poradzić to:

To można spłacać sumy takie jakie możemy w danej chwili i pisać na poczet spłaty raty.
Zawsze to jakaś podkładka i dobra wola osoby zadłużonej
Cytuj
Kocuj

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

31.3.2015 12:46
quote author=Kocuj]
Gość napisał
annonnse napisał
Wzięłam kredyt w banku ING i potem głupia ja nabrałam po 2 chwilówki by go spłacać. Nie wyrabiam z ratami w ING, jeszcze dojdą długi z chwilówek. Pętla gotowa, a chce się wykaraskać zanim mi wezwanie do zapłaty przyjdzie.


Wpisz w google "jak spłacić chwilówki" pojawia się wiele rad


Jedyne co mogę poradzić to:

To można spłacać sumy takie jakie możemy w danej chwili i pisać na poczet spłaty raty.
Zawsze to jakaś podkładka i dobra wola osoby zadłużonej[/quote]
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

1.4.2015 10:33
Doradzam porady prawne w tej kwesti oraz jak Kocuj , radzi
spłacać małe kwoty regularnie i pisać na poczet zadłuzenia
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

1.4.2015 11:06
Firmy oddłużające mogą pomóc a i owszem, ale i my sami musimy trochę pomyśleć o tym co sami robimy.
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

2.4.2015 13:28
Polecam lexperto jako firmę oddłużeniową ,
która przygotuje dla Ciebie cały plan restrukturyzacji.
Cytuj
samanta

Niezarejestrowani

2.4.2015 14:23
Możę wakacje kredytowe są rózne metody wyjścia z zadłużenia
Cytuj
Kasia

Niezarejestrowani

25.4.2015 7:36
Obawiam się, i z doświadczenia wiem, że firmy chwilówkowe nie udzielają czegoś takiego jak wakacje kredytowe. Ja polecam wpłacanie tyle, ile się może na ich konto z dopiskiem w treści przelewu na spłatę kapitału. Nic jednak nie zastąpi ugody na piśmie. Miałam przypadek, że płaciłam 150zł na spłatę kapitału, to doliczali takie odsetki, że i tak wychodziłam in minus. Koleżanka z pracy poleciła mi conectum. Skorzystałam, bo są dwa razy tańsi niż wymienione w wątku firmy, pomagają również finansowo. A mi już teraz nie zależy na dodatkowym długu.
Cytuj
Wionella

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

25.4.2015 15:33
Ale co właściwie te firmy oddłużające robię? Bo nadal nie rozumiem. Wykupują wasze długi? A potem dają wam lepsze warunki spłaty? No bo tak mi się to kojarzy, przynajmniej nazwa na to wskazuje.
Przyznam, że bałabym się zaufać takiej firmie. A czy nie ma na rynku żadnego banku czy jakiejś innej, ale poważnej instytucji, która robiłaby coś takiego? Tego typu oddłużanie?
Cytuj
Odpowiedź