• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Firmy oddłużające - wasze zdanie

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Gość

Niezarejestrowani

3.3.2015 14:43
tylko ciekawe jakie pieniądze musisz za te usługi zapłacić?
Cytuj
zwall

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

3.3.2015 15:00
"Jakie pieniądze?", to już było wałkowane kilka stron wcześniej gdzie annonse rozpisała chyba z 3 firmy.
Cytuj
Kocuj

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

4.3.2015 11:49
wiesz to jest dość powszechne podejście że płace to wymagam.
Ok zgadzam się, ale jeśli jakaś firma bo to już nie ważne w tym przypadku czy to kancelaria czy ośrodek rehabilitacyjny jeśli wykonają swoje zadanie dobrze to nikt nawet nie pomyśli by ich pochwalić za to jak coś spartaczą a to już jest nienawiść i zniszczenie.
Cytuj
annonnse

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

4.3.2015 14:14
Ostatnio zastanawiałam się nad kwestią tej usługi z prawnikami. Co w cale nie jest taką złą opcją. Patrzcie, macie dług na 50.000 zł i nie jesteście w stanie kompletnie zrobić z nim porządku, nie mówiąc już o dogadaniu się z wierzycielami, których się unikało i mamy braki apropos znajomości prawa bankowego, w takim wypadku prawnik, który profesjonalnie zająłby się negocjacjami i naszymi długami to nie jest złe wyjście. Poprawcie mnie jeśli się mylę.
Cytuj
zwall

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

4.3.2015 14:21
Wtedy musisz takiemu prawnikowi udzielić pełnomocnictwa, jeżeli cena takiej usługi jest w miarę to czemu nie. Taki prawnik może znaleźć jakieś uchybienia prawne dokonane przez wierzyciela.
Cytuj
annonnse

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

4.3.2015 15:32
Znalazłam jeszcze jedną firmę oddłużającą: Compass Money. Nie wygląda to zbyt ciekawie, bo niby to firma oddłużająca, a udziela pożyczek. Taki paradoks.
Cytuj
Iwona

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

4.3.2015 19:53
annonnse napisał
Znalazłam jeszcze jedną firmę oddłużającą: Compass Money. Nie wygląda to zbyt ciekawie, bo niby to firma oddłużająca, a udziela pożyczek. Taki paradoks.
Widac zarabiaja na kazdy mozliwy sposób :D
Cytuj
Kocuj

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

5.3.2015 11:21
Sporo ostatnio widzie właśnie takich firm oddłużających, które w ramach swojej pomocy dla ludzi w pętli kredytowej udzielają pożyczek..
Cytuj
zwall

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

5.3.2015 11:44
Pożyczkodawcy próbują już wszystkiego, by naciągnąć klientele.
Cytuj
koronka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

25.3.2015 15:28
Nie polecam, juz po pierwszej rozmowie widac, ze chca naciagac na kase, zamiast pomoc.
Cytuj
Odpowiedź