• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Firmy oddłużające - wasze zdanie

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
zwall

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

3.3.2015 11:02
Może miałaś dość łatwą sprawę lub niewielki dług. W każdym razie często jest tak, że bank w ciągu miesiąca wyśle Ci odmowę i wtedy musisz sporządzić kolejny wniosek i pytanie kto sobie za to dolicza?
Cytuj
Piotr

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

3.3.2015 11:55
No właśnie, za każdy papierek trzeba zapłacić, a to nie sa małe kwoty. Ile się da trzeba działać samemu.
Cytuj
annonnse

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

3.3.2015 12:22
W COH takie dopłaty są, w lexperto z tego co mi mówili przez telefon nie i w proxima bodajże też nie.
Cytuj
Iwona

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

3.3.2015 12:28
Tzn. ze w tych dwóch płacisz raz i prowadza cala procedure? No to jest uczciwsze, chociaż zależy jak praktycznie wygląda i czy nie olewają potem.
Cytuj
Aleksandra

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

3.3.2015 13:57
Wciąz mi sie wydaje, ze takie firmy trochę żerują na biedzie innych. No ale z 2.str to uczciwe działalności, wiec skoro ludzie chcą im płacić, a oni faktycznie pomagają to ok.
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

3.3.2015 13:59
Zawsze można rozejrzeć się w temacie i wybrać taką firmę oddłużeniową , która jest rzetelna i ma dobre opinie.
Cytuj
zwall

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

3.3.2015 14:02
Gość napisał
Zawsze można rozejrzeć się w temacie i wybrać taką firmę oddłużeniową , która jest rzetelna i ma dobre opinie.
Z doświadczenia w przebywaniu na forach wiem, że częściej napiszę się o kimś negatywną opinię niż pozytywną, ale takie już u nas podejście.
Cytuj
annonnse

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

3.3.2015 14:13
Tak, z tego co zrozumiałam w tamtych dwóch masz tak, że płacisz za całą "usługę", czyli 1 wniosek i przychodzi odmowa to oni wysyłają kolejne i nie pobierają opłaty już żadnej.
Cytuj
Kocuj

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

3.3.2015 14:13
Czytałem że lexperto ma porady za darmo a jak z COH i proximą. Miał ktoś z was z nimi do czynienia? Czy posiadają podobną usługę?
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

3.3.2015 14:14
No może to i racja że ludzie nie wstawiają pozytywnych opini tylko te negatywne częściej. ale to już chyba pomału się zmienia.
Cytuj
Odpowiedź