• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Firmy oddłużające - wasze zdanie

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
zwall

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

26.2.2015 14:54
Zależy, bo gdy dajmy na to taki Kowalski tonie w długach kompletnie nie wie od czego się zabrać, jeszcze utknął w jakiejś pętli długów to już nie mówię o tych samych pismach, ale niech weźmie sobie opiekę prawną, którejś z tych firm i zajmą się wszystkim za niego. Wiecie taka całkowita restrukturyzacja, a może mu odsetki skapitalizują, komornika zdejmą itp. Chyba wypada i tak taniej jak w takiej prywatnej kancelarii.
Cytuj
Bialek

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

27.2.2015 7:49
zwall napisał
Zależy, bo gdy dajmy na to taki Kowalski tonie w długach kompletnie nie wie od czego się zabrać, jeszcze utknął w jakiejś pętli długów to już nie mówię o tych samych pismach, ale niech weźmie sobie opiekę prawną, którejś z tych firm i zajmą się wszystkim za niego. Wiecie taka całkowita restrukturyzacja, a może mu odsetki skapitalizują, komornika zdejmą itp. Chyba wypada i tak taniej jak w takiej prywatnej kancelarii.

Na pewno jest to tańsze niż w kancelarii niemniej sam równięz jestem zdania,że powinno płacić sie za efekty a nie z góry. Na przykład jak uda się dogadać z komornikiem albo rozłożyć raty na dłuższy okres.
Warto jest jednak wiedzieć,że nie wszystkie firmy oddłużeniowe są dobre. Często faktycznej pomocy wymaga spotkanie się z osobami decyzyjnymi. A to kosztowałoby o wiele więcej niż wysłanie listu.
Nie wszystkie firmy ale wiele z nich karmi klienta jedynie złudzeniami, że coś jednak da się zrobić.
Cytuj
zwall

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

27.2.2015 13:15
Zgadzam się. Znaczy wiesz złudzeniami to mogą karmić bardziej firmy pożyczkowe, które wciskają kasę na spłatę długów. Już wolę by Kowalski szukał pomocy w aspekcie restrukturyzacji niż pobieraniu kolejnych długów.
Cytuj
ann

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

27.2.2015 13:44
Ludzie po prostu nie wiedza co maja robic, sa przerazeni. gdzies cos usłyszą o takiej firmie i ida tam. Nie wiem czy to jest tak, ze nigdy nie uzyska sie konkretnej pomocy, ale faktem jest ze pobieranie pieniedzy od takich osobo jest troche... niemoralne -wiem ze to jest dzialalnosc, ale jednak. Juz predzej poszlabym do jakiegos rzecznika.
Cytuj
zwall

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

2.3.2015 11:44
Czy ja wiem czy takie niemoralne? Oferują konkretną usługę za jakieś pieniądze i pomogą Ci wyjść z długu i na tym zarabiają hmmm. Sądzę, że mogą mieć większą skuteczność niż jakiś tam rzecznik. Pozostaje też jedna kwestia, jak zerknąłem na te firmy to niektóre mają oferte, że przydzielają Ci prawników do twoich spraw. Jeżeli ceny byłyby niższe niż w zwykłych kancelariach to jest to całkiem dobra alternatywa dla osób z poważniejszymi problemami.
Cytuj
annonnse

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

2.3.2015 12:02
Wiesz to też dobra konkurencja dla zwykłych kancelarii. Teraz właśnie więcej słyszy się o e-kancelariach, cena niższa od tych zwykłych i przedewszystkim łatwiejsze nawiązanie kontaktu. Ciekawe jak to potoczy się dalej, pewnie zwykłe kancelarie zejdą z cenami.
Cytuj
zwall

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

2.3.2015 14:01
Jeżeli już nie zeszły.
Cytuj
annonnse

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

2.3.2015 14:44
Swoją drogą wyczytałam ciekawą sytuację na innym forum gdzie firma pożyczkowa podawała się za firmę oddłużeniową i w efekcie udzielała pożyczek w ramach "pomocy". Także w razie czego pamiętajcie, że dobra firma oddłużeniowa nie powinna nigdy w życiu proponować pożyczki w ramach spłaty jakichkolwiek zadłużeń.
Cytuj
zwall

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

2.3.2015 14:53
Lichwiarze znaleźli kolejny sposób dotarcia do naiwnych osiołków.
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

2.3.2015 16:39
Ja miałam styczność z kancelarią lexperto po tym jak dostałam,
nakaz zapłaty w postępowaniu upominawczym , wniosłam sprzeciw od nakazu i sprawa jest umorzona. Jak dla mnie rzetelna kancelaria.
Cytuj
Odpowiedź