• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Firmy oddłużające - wasze zdanie

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
patkanka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

24.2.2015 10:05
annonnse napisał
Myślałam, że będzie więcej negatywnych opinii, a tu widzę że nie jest to jakaś forma wyzysku tylko pomocy, pozostaje oczywiście kwestia pieniędzy.

Nikt oczywiście nie pracuje za darmo ale jeśli masz możliwość otrzymania pomocy tego rodzaju i sama wiesz, że bardzo ciężko będzie Ci się samej wykaraskać z pętli zadłużenia to jednak warto jest skorzystać z pomocy !
Nie w każdej sytuacji taka firma może pomóc ale warto jest się chociażby dopytać !
Cytuj
remi

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

24.2.2015 13:57
Tylko skad wiadomo,ze taka firma nam pomoze, a nie po prostu zedrze ostatni grosz?
Cytuj
Monika Sołoducha

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 40 razy

Wyślij wiadomość

24.2.2015 14:06
Moje zdanie jest takie, że nie pomoże
niby jak? spłaci za nas długi w celu oddłużenia?
wezmą kasę za "doradztwo" i tyle...
Cytuj
Monika Sołoducha
KREDYTY POMOC DLA BIK
TEL 500212820
annonnse

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

24.2.2015 14:22
Monika Sołoducha napisał
Moje zdanie jest takie, że nie pomoże
niby jak? spłaci za nas długi w celu oddłużenia?
wezmą kasę za "doradztwo" i tyle...


Na stronie lexperto napisali, że porada prawna darmowa to może zadzwonię tylko wypytać co i jak? Jak jest z Centrum Ochrony dłużnika, kmpa i resztą? Też jest darmowa porada? Nie chcę się nadziać nagle na jakieś nieciekawe sytuację, że "dobrze dobrze za poradę należy się x zł proszę przelać pieniądze na konto".
Cytuj
tina75

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

24.2.2015 14:23
ja właśnie chciałam teraz dokonać opłaty dla Centrum Dłużnika Sp. z o.o. ( 500zł) bo obiecali mi pomoc w sprawie rozłożenia rat bankowych na mniejsze.i zupełnie nie wiem teraz co robić aby nie stracić jeszcze więcej.
Cytuj
remi

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

24.2.2015 14:26
A nie lepiej skorzystac z porad doradcy, jakiegos niezaleznego? Oni nie pobieraja oplat. 500 zł to nie tak mało
Cytuj
Radosław

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

24.2.2015 15:41
Jakos niedobrze mi sie ojarza takie firmy, chociażby to, ze na wstępie pobierając oplaty. Skoro sa skuteczne to niech kasują za wykonana usługę.
Cytuj
Tomorek

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

25.2.2015 8:23
A czy to aby nie jest tak,że pobierają oni zapłatę jedynie wtedy kiedy uda im się coś uzyskać? W sensie rozłożyć raty na mniejsze albo sprawić ,że dług będzie lżejszy do spłaty ?
Czy pobierają swoją dolę również za samo doradztwo ? Bez pewności,że pomoże albo nie?
Cytuj
annonnse

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

25.2.2015 10:34
Zadzwoniłam w końcu do tego lexperto i porada była za darmo i wypytałam jak to jest z tymi opłatami i za przygotowanie wniosków do wierzycieli u nich płaci się 300 zł brutto. Niby nie ma dodatkowych opłat i jak wierzyciele odmówią to oni sporządzają kolejne pismo. Teraz napiszę maila do Centrum Ochrony Dłużnika i zobaczymy co Ci oferują.
Cytuj
remi

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

25.2.2015 11:18
No 300 zł to nie 500 zł. Zawsze cos, to trzymam kciuki,zeby przedstawili jakies rozwiązanie wreszcie.
Cytuj
Odpowiedź