• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Kredyt na reklamę...bloga

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Gość

Niezarejestrowani

2.10.2014 14:09
Widziałem, ze na fb ostatnio reklamowała się jakaś firma, która zajmuje sie promowaniem blogów. Chyba to jednak niezły interes sie zrobił.
Cytuj
ann

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

7.10.2014 10:34
tez to widzialam, zastanawiam sie jak nby taka firma dziala, wykupuje jakies miejsca czy po prostu to projektuje
Cytuj
kaczynskimir

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

7.10.2014 12:20
madzialenka89 napisał
Myślicie, że warto wziąć pożyczkę na reklamę bloga? Myślicie, że mi się to zwróci po jakimś czasie? Myślałam o reklamie na fb, marketingu szeptanym, reklamie na różnych serwisach internetowych... To wszystko niestety kosztuje a sama nie dam rady tego rozkręcić w krótkim czasie.


Nie, nie warto, lepiej sama poczytaj jak można wypromować bloga i zacznij go promować. Mogę ci podpowiedzieć ze możesz to zrobić na na forach, czy social media, FB, G+ itd... a najlepszym sposobem na promocje sa ciekawe treści, które przyciągną użytkowników, którzy sami będą promować Twoją stronę
Cytuj
szukanie firmy po nip nigdy nie było prostsze!
Wanana

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

8.10.2014 10:31
napiszecie cos wiecej o tej firmie ktora promuje blogi ? chetnie sie dowiem co to za firma i czegos o ich ofercie ;)
Cytuj
animka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

11.10.2014 16:07
z tego co wiem wananana czy jak sie to tam pisze ;) to dużo agencji reklamowych i marketingowych, ma takie coś w swojej ofercie - znają się na reklamach typu adwords i linkach sponsorowanych i tak przyciągają czytelników na bloga :)
Cytuj
be free like a child
kazik

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

14.10.2014 8:33
pewnie, ze jest duzo takich firm, teraz to bardzo popularne to udzie zarabiają :)
Cytuj
Czarek

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

22.10.2014 12:10
ja kiedys zamawiałem na testy rekomendacji dla swojego produktu to wlasnie firma dała mi wykaz blogerów i nawiązała z nimi współpracę i oni zrobili recenzję, wrzucili na bloga ze zdjęciami :)
Cytuj
lilka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

24.10.2014 9:54
Nie wzięłabym kredytu na reklamę bloga choćby nie wiem co... Blog da się samodzielnie rozkręcić potrzeba tylko czasu i cierpliwości. Daj link to ocenimy twoją stronę :)
Cytuj
szaman

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

31.10.2014 11:01
lilka napisał
Nie wzięłabym kredytu na reklamę bloga choćby nie wiem co... Blog da się samodzielnie rozkręcić potrzeba tylko czasu i cierpliwości. Daj link to ocenimy twoją stronę :)

Tak, ale jak komuś zależy na czasie to taki kredyt może znacząco przyspieszyć zarabianie pieniążków. Wszystko zależy od przeznaczenia bloga. Ktoś prowadzi go dla czystej przyjemności z pisania i bezinteresownie a kto inny założy go dla kasy.
Cytuj
wiktawo

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

6.11.2014 23:42
Powiem szczerze że branie pożyczki na reklamę bloga nie jest dobrym pomysłem. Nie masz pewności czy p wzięciu pożyczki pieniądze Ci się zwrócą a niestety kredyt będzie trzeba spłacać wiadomo że nie da się szybko rozreklamować bloga, ale czy warto inwestować w to pieniądze może warto by było poczekać troszkę i spróbować samemu to rozkręcić zamiast się zapożyczać w bankach ?
Cytuj
Odpowiedź