• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Kredyt na reklamę...bloga

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Sabina

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

4.6.2014 17:26
Jeśli chodzi jej o takie rozkręcenie bloga żeby móc na tym zarabiać to powinna dobrze przemyśleć wszystko od początku, czym chce przyciągnąć ludzi.Ale zazwyczaj jak z góry nastawiasz sie na zysk przy takich rzeczach to nic z tego nie wychodzi. Lepiej robić to dla przyjemności i może wtedy coś z tego bedzie.
Cytuj
tynusia

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

4.6.2014 18:08
Wiesz, są ludzie którzy na tym zarabiają. Sadzę że taki pomysł przyszedł jej do głowy przez to że teraz tyle blogerek i blogerów stało sie popularnych. Są na różnych pokazach mody, prowadzą programy w telewizji, pojawiają sie na premierach filmów. Każdy by tak chciał ale nie każdy ma w sobie to coś.
Cytuj
Melania0

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

4.6.2014 20:03
Oczywiście jak nie zabłyśniesz ciekawym pomysłem to nie masz szans na zarobek .Blog musi sam przyciągać ludzi ,musisz mieć coś ciekawego do zaoferowania z czymś się ludziom kojarzyć .Jak to zrobisz to na pewno będziesz w sieci kojarzona i nie będziesz potrzebowała kredytu na reklamę .
Cytuj
remi

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

5.6.2014 14:47
hehe no faktycznie śmiesznie ludzie teraz podchodzą do pracy. Chcą wszystko mieć od razu, jaki sens ma reklamowanie czegoś czego jeszcze faktycznie nie ma i nie wiadomo czy będzie. Kazdy chce być jakimś celebrytą, dostawać darmowe ciuchy i kosmetyki. Największe głowy prowadza blogi bez zarabiania na nich, zeby podzielić się wiedza i doświadczeniem a nie od razu stac sie gwiazda.
Cytuj
marylkakor

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

25.8.2014 11:23
remi napisał
hehe no faktycznie śmiesznie ludzie teraz podchodzą do pracy. Chcą wszystko mieć od razu, jaki sens ma reklamowanie czegoś czego jeszcze faktycznie nie ma i nie wiadomo czy będzie. Kazdy chce być jakimś celebrytą, dostawać darmowe ciuchy i kosmetyki. Największe głowy prowadza blogi bez zarabiania na nich, zeby podzielić się wiedza i doświadczeniem a nie od razu stac sie gwiazda.


To wcale nie jest takie zaczynanie od końca jeżeli dziewczyna już coś by na nim miała. Dobrym pomysłem jest właśnie zrobienie tego co radzą Ci inni użytkownicy. Najpierw trochę popisz, zainteresuj czymś ludzi i dopiero wykupuj reklamę. Nawet najdroższa reklama nic Ci nie da jeżeli nie będziesz nic wartościowego na blogu miała. Poza tym z czego chciałabyś spłacać ten kredyt? Pracujesz gdzieś? Jeżeli tak to możesz z wypłaty trochę go rozreklamować. Jeżeli nie no to nie wiem jakim sposobem miałabyś ten kredyt dostać.
Cytuj
Gosiunia

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

2.9.2014 17:35
Melania0 napisał
Oczywiście jak nie zabłyśniesz ciekawym pomysłem to nie masz szans na zarobek .Blog musi sam przyciągać ludzi ,musisz mieć coś ciekawego do zaoferowania z czymś się ludziom kojarzyć .Jak to zrobisz to na pewno będziesz w sieci kojarzona i nie będziesz potrzebowała kredytu na reklamę .


No dokładnie. Nie wiem co to za pomysł żeby brać kredyt na reklamę. Od kiedy to się zaczyna od końca? Reklamę to możesz sobie wykupić jak już będziesz coś na tym blogu miała, a Ty co chcesz reklamować pustego bloga? Albo takiego z jedną lub dwiema notkami?
Cytuj
SzymonR

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

8.9.2014 10:26
madzielnka i jak tam promocja bloga? moze podrzuc nam link do niego bedzie łatwiej ci doradzić co byś mogła poprawić :) poza tym te wszystkie rzeczy o których piszesz możesz sama zrobić w sensowny sposób
Cytuj
mutual

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

15.9.2014 8:29
bez dobrych treści to naprawde niewiele da kasa na reklame - jak byś miała bloga który jest odwiedzany przez tysiące codziennie to warto wydac 1000 zł na adwordsy :) i na facebooka
Cytuj
i do what i want i live what i want and noone can say stop !
Pola

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

24.9.2014 9:30
matko 1000 zł to dość dużo dla kogoś kto dopiero zaczyna ! ja na poczatku sama robiłam sobie reklame i to było najskuteczniejsze bez budzetów pisałam na facebooku na grupach ktore kupuja kosmetyki :)
Cytuj
Janek

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

24.9.2014 13:23
Wydaje się duże pieniądze często na reklamę, a często na początek wystarczy samemu ruszyć głową, wysyłać maile, założyć facebooka,instagram, może jakaś stronę wwww.
Cytuj
Odpowiedź