• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Gdzie dostane dobra karte kredytowa?

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
animka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

29.5.2014 11:26
gdzie dostane karte kredytowa na dobrych warunkach? nie zalezy mi na mega dużych limitach moze być i 300 do 500 zł miesiecznie głównie po to zeby opłacać zagraniczne apki które chce kupić i zapłacic np za amazona - pomoże ktoś?
Cytuj
be free like a child
Ekspert Comperia.pl

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 84 razy

Wyślij wiadomość

29.5.2014 14:52
Jedną z lepszych obecnie na rynku kart jest karta
MasterCard Standard mBanku, otrzymać można rabaty do 55% u wybranych partnerów. Inna propozycja jest Citibank MasterCard World, w której przypadku zakupy nagradzane sa punktami, które można wymienić na nagrody z katalogu Partnerów. http://www.comperia.pl/karty_kredytowe
Cytuj
Renata Grochowska
Ekspert Comperia.pl
madzialenka89

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

29.5.2014 17:56
A możecie powiedzieć coś na temat karty kredytowej BZ WBK? Dzisiaj dzwoniła do mnie pani z ofertą i proponowała kartę z limitem 800 złotych. Odmówiłam, ale teraz zaczęłam się zastanawiać czy dobrze zrobiłam. Taka karta może okazać się przydatna, szczególnie pod koniec miesiąca.
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

31.5.2014 13:53
Ja mam sama w PKO Bp. Wiec jak masz pytania to pisz. Sama jestem zadowolona.
Cytuj
Tancereczka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

25.6.2014 23:20
A ja bm sie nie zdecydowała. Wiadomo ze jak koniec miesiaca to każdy potrzebuje pieniedzy i chce mieć ich jak najwięcej. Ale jak ktoś nieumiejętnie posługuje sie pieniędzmi to przez takie karty kredytowe można sie wpakować w niezłe długi.
Cytuj
Malwinka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

25.6.2014 23:33
Nie no masz racje, nie każdy powinien mieć dostęp do takiej karty. Bo jak toś nie potrafi tak gospodarować pieniędzmy ze ma problem wyżyć od pierwszego do pierwszego wiec jak poradzi sobie ze spłatą takiej karty kredytowej.
Cytuj
AudiMachina

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

26.6.2014 19:58
Odradzam mbanku. kolega miał niemały problem z umową w której jest jakiś haczyk, że odsetki naliczane są od całej kwoty zadłużenia, nawet tej już spłaconej za ten okres rozliczeniowy. i tak jego kilkugroszowa pomyłka przy jakiejś spłacie nagle stała się zobowiązaniem na ponad 250 zł... Też ostatnio rozglądam się za kartą i myślę nad citibankiem.
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

27.6.2014 10:09
Ci z Citi z tymi kartami stoja w kazdym centrum handlowym. Niy sa jakies promocje i blablabla. Dla mnie to naciaganie.
Cytuj
kostka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

19.8.2014 12:59
Nie wiem czy do tego jest CI potrzebna karta kredytowa? W końcu będziesz musiała ją spłacać no i mając taką kartę trudno będzie Ci zapanować nad pieniędzmi i nad wszelkiego rodzaju rachunkami. Zastanów się jeszcze nad tym.
Cytuj
Ekspert Comperia.pl

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 71 razy

Wyślij wiadomość

22.8.2014 9:58
Jest przynajmniej kilka kart kredytowych na rynku, których wydanie, wznowienie i użytkowanie może być zupełnie darmowe przy stosunkowo niewielkich miesięcznych wydatkach (np. 500 zł miesięcznie). To choćby Przejrzysta Karta Kredytowa w PKO BP, karta kredytowa w Meritum Banku, Classic w Plus Banku czy Standard w Eurobanku czy Credit Agricole.
Cytuj
Marzena Kazbieruk
Ekspert Comperia.pl
Odpowiedź