• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Zakupy sprzętu na raty w RTV EURO AGD

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
estimo

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

13.2.2015 9:50
Czy to prawda, że kupując sprzęt na raty w RTV EURO AGD mają tam taką opcje, że gdy spłaci się w ciągu 6 miesięcy zadłużenie, to nie płaci się żadnych odsetek. Miał ktoś z tym doświadczenia? W jakim banku udzielane są raty?
Cytuj
patkanka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

13.2.2015 10:02
Ja spłacałam takie raty w sklepie Euro rok temu. Jeśli nic się nie zmieniło to masz je w banku Sygma.
Do 6 miesięcy nie masz żadnych odsetek ale warto jest się pilnować ponieważ potem są one dość spore. No i musisz regularnie nadawać przelew co miesiąc. Nawet ten najmniejszy .
Cytuj
estimo

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

13.2.2015 10:49
A czy otrzymałaś jakieś potwierdzenie od nich, że raty zostały już spłacone?
Żeby nie było takich sytuacji, że po kilku miesiącach przypominają sobie, że brakuje kilku groszy i trzeba płacić jakieś horrendalne odsetki.
Cytuj
patkanka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

13.2.2015 11:32
Nie. Nie dostajesz żadnego potwierdzenia. Musisz sam pilnować się czy wszystko zapłaciłeś.
Ja zadzwoniłam i dopytałam sie czy wszystko jest zapłacone, czy nie mam tam żadnych zaległości. Wtedy przynajmniej człowiek jest pewny.
Cytuj
Adrianna

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

16.2.2015 11:21
Raty nie są złe ale musisz wiedzieć,że często sklep, który takowe oferuje ma wyższe ceny za sprzęt. W końcu gdzieś musi sobie zrekompensować to,że udziela rat. Tak więc decydując się na takie zobowiązanie proponuję porównać sobie ceny danego sprzętu w porównywarkach. Jest ich trochę w sieci. Na przykład najtaniej czy skąpiec.
Cytuj
Czytanie książek to najpiękniejsza zabawa, jaką sobie ludzkość wymyśliła
Aleksandra

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

17.2.2015 15:18
wlasnie te markety ukladaja sie z bankami. I produkty sa drozsze. Moze to i wygodne wziac telewizor na raty, a nie na raz wydac kilka tysiecy, ale niestety ostatecznie cena bedzie wyzsza.
Cytuj
Iwona

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

18.2.2015 7:26
Nie ukladaja, ale na pewno wspolpracuja:) Raty oferowane są w konkretnych bankach. Kiedys byl na comperii o tym artykuł pamietam.
Cytuj
pracek

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

18.2.2015 10:17
Sam kupowałem sprzęt w euro. Akurat wtedy kiedy ja robiłem zakupy sklep ten miał o wiele lepsze ceny niż inne mniejsze markety tak wiec jak widzicie różnie to może być. Niekoniecznie regułą jest to,że większe sklepy mają wyższe ceny.
Nie polecam natomiast słynnego marketu ,,Nie dla idiotów" - patrząc się na ceny to sklep jest właśnie dla idiotów ponieważ elektronika kosztuje tam średnio 30% drożej.
Cytuj
remi

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

19.2.2015 8:49
Jak ze wszystkim trzeba porównywac. Mozliwe, ze lepiej wziac zwykly gotowkowy kredyt i nie bawic sie w te pseudo zero raty.
Cytuj
kamil

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

19.2.2015 13:55
Ale z gotowkowym to trzeba chodzic, zalatwiac, a tak ostaniesz dokumenty do podpisu a miejscu i sprawa zalatwiona. Ja wole takie rozwiazania, bo oszczedzam czas. Ale jesli ktos chce chodzic, porownywac, pytac to prosze bardzo.
Cytuj
Odpowiedź