• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Provident a chwilowki

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
ann

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

11.2.2015 17:19
Powiedzcie mi proszę, czy Provident czymś się różni od zwykłych firm pożyczkowych? Reklamuja się, że są tacy super, ale jak tak patrze na ich oferte to jest taka jak innych chwilowek? Mylę się?
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

11.2.2015 17:39
Niczym sie nie rozni, moze ew. tym ze to wieksza firma niz te male w Internecie, dojezdzaja do klienta itd., ale potem windykacja i wszytsko inne odbywa sie tak jak to w takiej firmie.
Cytuj
Mateusz Libecki

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 17 razy

Wyślij wiadomość

11.2.2015 20:19
Płatność tygodniówkami... !!! Nie ma raty miesięcznej, odradzam takiej formy finansowania jaki i chwilówek. Niestety nie chce się ludziom ruszyć poszukać czegoś normalnego i sięgają po chwilówki bo szybko, tylko szkoda że na koleiny miesiąc bierze się następną chwilówkę większą aby spłacić pierwszą i żeby coś zostało i tak dalej... Przykre ale prawdziwe
Cytuj
Mateusz Libecki 790600790 biuro@factoryfinance.pl
Grzegorz KlimczakFinanse a Bankowość

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 375 razy

Wyślij wiadomość

12.2.2015 6:27
anna napisał
Powiedzcie mi proszę, czy Provident czymś się różni od zwykłych firm pożyczkowych? Reklamuja się, że są tacy super, ale jak tak patrze na ich oferte to jest taka jak innych chwilowek? Mylę się?


Niczym się nie różni, jeśli chcesz popłynąć finansowo i chcesz aby komornik zabrał ci cały twój majątek to polecam takie firmy.
Ale jeśli chcesz spać spokojnie to lepiej pogadać z rodziną, żoną, mężem. Przyznać się do błędu a nie strugać bohatera, ja sobie poradzę itp.
Cytuj
Z poważaniem
Grzegorz Klimczak
Doradca Finansowy
Tel. 506203558/790382868
www.kredyty-zagranica.pl
Cyfer

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

12.2.2015 7:37
Niemniej Provident ma nieco lepsze oprocentowanie niż niektóre chwilówki. Jeśli ktoś ma już coś brać to jednkak lepiej provident niż coś innego.
Płatność tygodniami może być rzeczywiście trochę męcząca.
Cytuj
elka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

12.2.2015 7:52
Cyfer napisał
Niemniej Provident ma nieco lepsze oprocentowanie niż niektóre chwilówki. Jeśli ktoś ma już coś brać to jednkak lepiej provident niż coś innego.
Płatność tygodniami może być rzeczywiście trochę męcząca.
Lepsze o znaczy o ile? Jakie rrso? Jesli nie splacasz to bedziesz miec klopoty jak wszedzie.
Cytuj
Irek

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

12.2.2015 10:30
Ale jeśli się spłaca to jednak mniej oddamy firmie pożyczkowej. Rzeczywista roczna stopa oprocentowania w Providencie to 76,5% czyli bardzo dużo, o wiele więcej niż w bankach. Wciąż jest to jednak mniej niż w przypadku chwilówek, w których rrso wynosi kilkaset albo nawet kilka tysięcy złotych rocznie.
Jestem przeciwnikiem brania kredytów w takich instytucjach ale jesli miałbym już wybierać pomiędzy providentem a jakąś inna firmą chwilówkową to zdecydowałbym się na to pierwsze.
Cytuj
roczen

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

13.2.2015 7:42
Irek napisał
Ale jeśli się spłaca to jednak mniej oddamy firmie pożyczkowej. Rzeczywista roczna stopa oprocentowania w Providencie to 76,5% czyli bardzo dużo, o wiele więcej niż w bankach. Wciąż jest to jednak mniej niż w przypadku chwilówek, w których rrso wynosi kilkaset albo nawet kilka tysięcy złotych rocznie.
Jestem przeciwnikiem brania kredytów w takich instytucjach ale jesli miałbym już wybierać pomiędzy providentem a jakąś inna firmą chwilówkową to zdecydowałbym się na to pierwsze.

To według Ciebie jest niewiele? Właśnie to bardzo wysoka stopa oprocentowania. W bankach jest to ok 10-20% rocznie a tutaj prawie 80%. Dodatkowo w banku płacisz co miesiąc a nie oddajesz w ratach co tydzień.
Jestem zdania,ze jak kogoś nie stać na kredyt w banku to nie stać go na kredyt w ogóle.
Cytuj
Kocuj

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

27.2.2015 14:41
Jak dla mnie są na równym poziomie jak firmy które dają chwilówki poczytaj sobie na innych forach jak ich ludzie jadą
Cytuj
Grzegorz KlimczakFinanse a Bankowość

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 375 razy

Wyślij wiadomość

28.2.2015 8:21
A ja powiem tak, przecież Provident jest firmą Chwilówek, więc co tu porównywać.
Ja gdybym miał problemy ze spłatą to, na pewno bym nie szedł i nie brał żadnych chwilówek. Szukał bym rozwiązania albo u rodziny albo wyjechał zagranicę.
"Jak by to powiedział nasz prezydent, MOI RODACY ZASTANÓWCIE SIĘ CO WY ROBICIE"!!!!.
Cytuj
Z poważaniem
Grzegorz Klimczak
Doradca Finansowy
Tel. 506203558/790382868
www.kredyty-zagranica.pl
Odpowiedź