• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

expander vs open

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
kacper

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

11.2.2015 14:29
Robert Sierant napisał
"wciskali"? doradca ma obowiązek powiedzieć klientowi np. o ubezpieczeniu na życie (nawet jeżeli bank go nie wymaga)...ale to finalnie klient decyduje czy chce skorzystać czy nie i ponosi pełne ryzyko tego co się może stać

na tym polega rola doradcy: doradza, pokazuje rozwiązania, ale za klienta NIE decyduje, pamiętaj, że trafiłeś do doradcy a nie do sprzedawcy kredytów, to różnica o której wielu klientów nie pamięta
Nie kazdy doradca skupia sie na doradzaniu niestety. OF np. ma sprzedawac produkty swojego holdingu, taka jest prawda. juz lepiej radzis sie u niezależnego doradcy. Tak mi sie wydaje.
Cytuj
Grzegorz KlimczakFinanse a Bankowość

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 375 razy

Wyślij wiadomość

11.2.2015 14:35
lzalewski napisał
Robert podejrzewam, że może chodzić o wciśnięcie "kredytu oszczędnościowego", który w grupie Czarneckiego był na porządku dziennym. Kiedyś przyjechał do mnie miły Pan z OF próbując namówić mnie na zmianę barw. Jakież on piękne wykresy zysków mi pokazywał...:) No nic tylko brać. Niestety na pytanie czemu on nadal pracuje, a nie tylko oszczędza, nie odpowiedział.


Ja ci odpowiem na to pytanie, bo aby oszczędzać trzeba najpierw mieć na to oszczędzanie. Czyli musi zarobić na tobie aby później zaoszczędzić.
Ale jeśli miał bym powiedzieć która firma jest lepsza, niema takiej. Liczy się tylko i wyłącznie Doradca który będzie potrafił doradzić, wysłuchać klienta i wskaże mu najlepszą ofertę kredytową. Tylko najlepszą dla klienta a nie dla ciebie aby mieć najlepsze dla siebie profity.
Cytuj
Z poważaniem
Grzegorz Klimczak
Doradca Finansowy
Tel. 506203558/790382868
www.kredyty-zagranica.pl
Robert Sierant

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 3917 razy

Wyślij wiadomość

11.2.2015 14:35
tylko, że bank z holdingu za bardzo kredytów nie chce udzielać...

jak "niezależny" pośrednik od jednego banku dostaje X prowizji a od drugiego 2X (wyolbrzymiam) to jak myślisz, jak wygląda jego niezależność?

tak jak napisałem wcześniej, liczy się doradca jako człowiek, a nie posiadanie lub nie powiązań kapitałowych
Cytuj
pozdrawiam
Robert Sierant
Ekspert finansowy

robertsierant.pl
Gość

Niezarejestrowani

11.2.2015 17:41
Jesli chcesz korzystać z usług doradcy to tylko niezależnego, nie związanego z żadną firmą. Tutaj maja te plany sprzedazowe itd. Klient nie wyjdzie na tym dobrze.
Cytuj
Komiago

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

11.2.2015 20:21
Ja nie polecam obu tych firm, najlepiej znaleźć małego doradce z polecenia.
Cytuj
Nathan

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

12.2.2015 7:34
Może trochę źle się tutaj określiłem. Wprawdzie doradca ma doradzać ale sam nie byłem zainteresowany tymi usługami.
A oni do mnie wydzwaniali z propozycjami : jakie mają dla mnie świeże bułeczki :P Mam alergię na takie zachowania.
Teraz prędzej chyba bym założył temat z pytaniem w sieci a nie wybralbym się do nich.
Cytuj
elka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

12.2.2015 7:49
Nathan napisał
Może trochę źle się tutaj określiłem. Wprawdzie doradca ma doradzać ale sam nie byłem zainteresowany tymi usługami.
A oni do mnie wydzwaniali z propozycjami : jakie mają dla mnie świeże bułeczki :P Mam alergię na takie zachowania.
Teraz prędzej chyba bym założył temat z pytaniem w sieci a nie wybralbym się do nich.
No nie wiem, tzn. fora są fajne, zwlaszcza takie na których masz porady specjalistów, ale nie wiem czy da sie tak dostosowac oferte do samego siebie, a doradcy wlasnie po to są.
Cytuj
Odpowiedź