• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Karta debetowa w USD czy Euro?

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Storczykowa

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

30.5.2014 17:02
A bo wszyscy teraz tak stawiają na technologie i nowoczesność.Ale jeden błąd marych, głupi brak prądu i zostałabyś sie bez pieniędzy i wtedy ani nic zjeść ani zapłacić za nocleg czy powrót. Zostało by Ci tylko spanie pod mostem. Przemysł dobrze czy chcesz brać tylko karte.
Cytuj
Ostoja

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

31.5.2014 22:25
Inni mają racje, postawienie na samą karte nie jest dobrym pomysłem. Nie wiem jak tam działa sprzęt i jak często zdarzają sie awarie, a jak pod czas podróży coś stanie Ci się z kartą to nawet nie będziesz miała jak wyciągnąć z konta pieniędzy żeby płacić gotówką. Lepiej wymień wszystko tutaj.
Cytuj
Miecio124

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

2.6.2014 17:28
Przecież mieć gotówkę przy sobie to podstawa ,teraz wszyscy myślą że karta to wszystko .Człowiek potrafi nawalić , a co maszyna nie .Wystarczy brak prądu ,internetu i nic z taką kartą nie jesteśmy w stanie już zrobić .Przemyśl to sobie bo możesz mieć kłopoty .
Cytuj
Czarek

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

2.6.2014 19:26
Aż dziwne ze nie pomyślałaś o tym żeby oprócz karty mieć przy sobie gotówkę. To chyba normalne przy wyjazdach tak daleko w dodatku jeśli jeszcze na tak długo. A do jakiej części kraju jedziesz? będziesz mieć pewność że tam wszystko działa?
Cytuj
lola85

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

15.6.2014 21:58
Gotówkę oczywiście wezmę ze sobą ale kartę też chcę mieć jako dodatkowe zabezpieczenie. Zdecydowałam się na Meritum bank. Mieli najkorzystniejszą dla mnie ofertę. Mam tylko nadzieję, że nie będę miała problemów z tą kartą na miejscu:)
Cytuj
pokrzywkaaa

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

25.8.2014 12:00
No pewnie, niektórzy tutaj mają rację. Korzystaj z kart walutowych będą najbezpieczniejsze no i chyba najbardziej atrakcyjne w podróży. Nie zapominaj tylko o tym, żeby zawsze mieć gotówkę przy sobie. Może się tak zdarzyć że nie będziesz mogła wypłacić pieniędzy albo nie będzie bankomatu w pobliżu więc lepiej weź ze sobą również gotówkę.
Cytuj
Radosław

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

25.8.2014 13:07
Podobno nie warto miec kart walutowych, lepiej wymienic pieniadze. Banki maja gorsze warunki wymiany.
Cytuj
joasiamyk

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

10.9.2014 15:21
Radek napisał
Podobno nie warto miec kart walutowych, lepiej wymienic pieniadze. Banki maja gorsze warunki wymiany.

No pewnie tak bo to dużo wygodniejsze ale ja też jestem za tym, żeby większą część gotówki mieć ze sobą, bo co jak rzeczywiście nie będziesz potrafiła znaleźć bankomatu albo nie wiem każdy będzie pusty? Czym zapłacisz za jedzenie? Jak się jedzie gdzieś dalej nie można liczyć na rodzinę czy znajomych
Cytuj
Odpowiedź