• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Wypowiedznie umowy o kredyt odnawialny

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Tomasz SłupczynskiEkspert Comperia.pl

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 249 razy

Wyślij wiadomość

2.2.2015 11:19
Zawnioskowaliśmy i otrzymaliśmy kredyt odnawialny. Okazuje się jednak, ze jest nam od zbędny i niestety generuje tylko dodatkowe koszty. Co robić w takiej sytuacji? Jak wypowiedzieć umowę? O tym tutaj. A Państwo korzystają z takiego kredytu? Są Państwo zadowoleni z tego rozwiązania?
Cytuj
Tomasz Słupczyński, Ekspert Comperia.pl
Robert Sierant

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 3917 razy

Wyślij wiadomość

2.2.2015 11:28
wystarczy pójść do banku i złożyc rezygnację, w większości limit zamkną od ręki, oczywiście wcześniej należy go spłacić

limit w KO to alternatywa dla karty kredytowej, KK będzie tańsza przy odpowiednim z niej korzystaniu
Cytuj
pozdrawiam
Robert Sierant
Ekspert finansowy

robertsierant.pl
ann

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

2.2.2015 15:33
W limicie jakos to łatwiej wszystko trzymac w ryzach, z karta bardziej mozna przyszalec. Takie mam odczucia, mialam jakis czas temu karte kredytowa i zrezygnowałam. Jesli chodzi o limit, to na razie mam debet do 1000 zł, z którego czasem korzystam, a nad kredytem w koncie sie zastanawiam...
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

2.2.2015 15:52
Przeciez przy kredycie odnawialnym tez mozesz wykorzystac nierozsądnie zbyt wiele. A skoro są wyzej oprcoentowane to wiecej bedziesz musiała spłacić. Słowem: kk oplaci sie bardziej. A jesli sie obawiasz, to zostań przy debecie:)
Cytuj
Robert Sierant

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 3917 razy

Wyślij wiadomość

2.2.2015 21:43
każde wykorzystanie debetu/limitu w koncie oznacza obowiązek zapłacenia odsetek, natomiast przy KK do ponad 50 dni odsetek nie płacisz, limit w ror najczęściej wiąże się z zapłaceniem prowizji (za przyznanie i odnowienie), przy KK pierwszy rok jest zwykle gratis + kolejne również mogą być jeżeli z karty korzystasz

przy KK można bardziej poszaleć? a jak masz limit to jak z niego korzystasz? również płacisz kartą (debetową) lub wypłacasz z bankomatu

również wydajesz pieniądze z kredytu, przy KK możesz za to nie zapłacić, a przy limicie zawsze jest to płatne!
Cytuj
pozdrawiam
Robert Sierant
Ekspert finansowy

robertsierant.pl
Grzegorz KlimczakFinanse a Bankowość

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 375 razy

Wyślij wiadomość

3.2.2015 9:23
Najlepsze rozwizanie to limit wkoncie bo są opłaty za nie wykorzytsanie takiego limitu. A przy karcie kredytowej masz okres bezodsetkowy nawet 58 dni a do tego opłata za kartę nie musi być, jeśli z niej korzystasz lub jeśli masz ją np. miesiąc i po miesiącu zadzwonisz do banku i powiesz że nie chcesz tej karty bo np. są opłaty miesięczne. I co robi taki doradca na infolinii mówi, ma pan kartę na rok za darmo a ty mówisz chcę taką kartę ale bezterminowo za darmo.
Tak jest np. w City Handlowym.
Cytuj
Z poważaniem
Grzegorz Klimczak
Doradca Finansowy
Tel. 506203558/790382868
www.kredyty-zagranica.pl
Gość

Niezarejestrowani

3.2.2015 13:42
Ile osob, tyle opinii. To cow koncu wychodzi taniej karta czy linia?
Cytuj
Robert Sierant

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 3917 razy

Wyślij wiadomość

3.2.2015 14:36
Grzegorz Klimczak napisał
Najlepsze rozwizanie to limit wkoncie bo są opłaty za nie wykorzytsanie takiego limitu.


który bank pobiera opłaty za gotowość? to rozwiązanie jest stosowane przy firmowych kredytach obrotowych
Cytuj
pozdrawiam
Robert Sierant
Ekspert finansowy

robertsierant.pl
Robert Sierant

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 3917 razy

Wyślij wiadomość

3.2.2015 14:38
Gość napisał
Ile osob, tyle opinii. To cow koncu wychodzi taniej karta czy linia?


zakładasz jedno i drugie, cały czas korzystasz z KK, zawsze spłacasz całe zadłużenie w dniu wskazanym przez bank! jak nie masz tyle na koncie to posiłkujesz się kredytem w KO, wpływa wynagrodzenie i znowu jesteś na plus
Cytuj
pozdrawiam
Robert Sierant
Ekspert finansowy

robertsierant.pl
Grzegorz KlimczakFinanse a Bankowość

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 375 razy

Wyślij wiadomość

4.2.2015 13:37
Robert Sierant napisał
Grzegorz Klimczak napisał
Najlepsze rozwizanie to limit wkoncie bo są opłaty za nie wykorzytsanie takiego limitu.


który bank pobiera opłaty za gotowość? to rozwiązanie jest stosowane przy firmowych kredytach obrotowych


Powiedz mi o jakiej gotowości piszesz?.

A jeśli chodzi ci jakie banki pobierają, np. mBank czyli wcześniejszy Multibank. Mówię to z doświadczenia, nie korzystałem z limitu i nagle zaczęli mi pobierać opłaty co miesiąc za nie wykorzystany limit.
Cytuj
Z poważaniem
Grzegorz Klimczak
Doradca Finansowy
Tel. 506203558/790382868
www.kredyty-zagranica.pl
Odpowiedź