• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Co myślicie o dbNET?

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
62miko

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

27.5.2014 13:59
Hej! Od jakiegoś czasu zastanawiam się nad zmianą konta osobistego. Myślę o założeniu dbNET w Deutsche Banku. Interesuje mnie bezpłatne korzystanie z wszystkich bankomatów w Polsce (również innych banków) oraz przelewy internetowe oraz transakcje bezgotówkowe. Wiecie może jak jest w tym banku i jak sprawdza się dbNET? Pytałem wśród znajomych ale wszyscy korzystają albo z WBK albo z PKO.
Cytuj
Tomasz SłupczynskiEkspert Comperia.pl

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 249 razy

Wyślij wiadomość

27.5.2014 14:16
Według oferty Konta dbNET z Kartą IQ można korzystać z bezpłatnie prowadzonego konta, nie płaci się za otwarcie i prowadzenie konta, za wydanie Karty IQ, za wypłaty z bankomatów na całym świecie. Proponuje przeanalizować tabele opłat i prowizji, bo może znajdzie się jakaś usługa, która jest płatna a z której będziemy korzystać.
Cytuj
Tomasz Słupczyński, Ekspert Comperia.pl
truskawka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

27.5.2014 21:38
ja korzystam z dbNET i powiem ze zadowolona jestem niesamowicie. Nie dość że nie nie płaciłam za założenie konta, przyjechał do mnie kurier w umowa wszystko ładnie podpisałam to za prowadzenie tez nic nie płace. Musze tylko przynajmniej raz w miesiacu wpłacić jakies pieniadze na to konto. I tak samo jest z kartą. Tez nic nie płace tylko raz w miesiącu musze wykonać nią jakąś operacje. Jak dla mnie oferta super.
Cytuj
Bożenka55

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

29.5.2014 0:26
mój znajomy tez korzysta z dbNet już 4 rok. U nich tylko warunkiem zęby wszystko było darmowe jest wykonywanie tych operacji i wpłacanie jakichkolwiek pieniędzy na konto. Moim zdaniem to bardzo fajna sprawa. Ciekawe podeszli do tego i sadze że dzięki temu zyskali sporo klientów.
Cytuj
zuza

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

29.5.2014 7:16
Pierwszy raz słyszę o dbNET i chyba się skuszę! I tak mam wpływy na konto a kartą płacę dość często, więc mi to bez różnicy a w końcu miałabym darmowe konto. W moim obecnym banku płacę 5 zł za kartę co miesiąc. Za każdą transakcję kartą też płacę 5 złotych porażka.
Cytuj
rita

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

29.5.2014 19:01
To konto ma jakieś minusy? Chyba pierwszy raz spotkałam się z kontem, które naprawdę jest darmowe. Ale skoro nikt nic nie płaci za to konto, to jaki zysk ma na tym bank? Jak jest w Deutsche banku z kredytami? Robią jakieś problemy?
Cytuj
lola85

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

29.5.2014 19:47
Również pierwszy raz słyszę o tym koncie. Szczerze mówiąc nie miałam nawet pojęcia, że na Polskim rynku jest jakiś Deutsche Bank. Oni się w ogóle reklamują? Ma ktoś z was u nich konto albo kredyt? Od dawna działają w Polsce? Chyba z ciekawości poszukam tego banku w swoim mieście:)
Cytuj
Beata17

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

29.5.2014 23:36
ja też mam u ncih to konto dbNet a zdecydowałam sie bo znajomy mi polecił.Mimo tego że najbliższy ich oddział mam 50 km od siebie to i tak sie zdecydowałam bo przysłali do mnie kuriera z umową do tego mogłam wszystko na spokojnie załatwić przez telefon i naprawdę za konto ani kartę nie płace. Niestety nie wiem jak to jest z kredytami bo nie miałam jeszcze potrzeby brać.
Cytuj
goyko

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

30.5.2014 13:11
U mnie nie ma nigdzie tego Deutsche Banku. Nie należę do osób, które korzystają z firm kurierskich. W życiu nie podpisałbym umowy dostarczonej przez kuriera. Muszę wszystko sam sprawdzić na miejscu i o wszystko wypytać. Wiecie może gdzie w Poznaniu jest ten bank?
Cytuj
moniuska20

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

30.5.2014 15:30
Korzystam z dbNET od niedawna i jest super:) Wszystko jest darmowe a obsługa w banku świetna! Umowę podpisałam w placówce. Pani z infolinii chciała wysłać do mnie kuriera z umową ale miałam kilka pytań i wolałam wszystko załatwić na miejscu. Za jakiś czas chcę starać się o kredyt. Ciekawa jestem czy nie będzie problemów.
Cytuj
Odpowiedź