• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Co myślicie o dbNET?

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Storczykowa

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

30.5.2014 16:58
Ja też sporo dobrego słyszałam o tym koncie, niestety nie wiem jak tam jest z kredytami ale na samą obsługę i podejście do klienta raczej nikt nie narzeka. Może jak mają tak ciekawą ofertę konto to inne ich propozycje są równie atrakcyjne. Az z ciekawości to sprawdze.
Cytuj
WspaniałaL

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

30.5.2014 18:58
Hahaha ciekawe czy jest ktoś kto nie pochwali tego konta? Swoja drogą skoro jest na takich dobrych warunkach to czemu tak mało osób wie o tym banku. Ja chyba jeszcze nigdy nie wiedziałam ich reklamy w telewizji czy gazecie a skądś muszą brać tych klientów i mieć możliwość przedstawienia tak dobrej ofert.
Cytuj
Sajmon

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

31.5.2014 22:14
Ja chyba widziałem kiedyś ich reklamę w telewizji ale było to dość dawno temu .Jak by ktoś kazał mi wymienić banki na polskim rynku to raczenie nie wspomniałbym o DB ale to może własnie przez to ze się nie reklamują. Prowadzą wszystko po ciuchu o tak zdobywają sobie klientów, właśnie zaufaniem a nie tandetna reklamą.
Cytuj
Eliza2

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

1.6.2014 11:50
No mnie też sie kojarzy ze swojego czasu reklamowali sie w telewizji. Ja byłam przekonana że oni zakończyli już swoja działalność na Polskim rynku a tu taka niespodzianka z tym kontem db Net. Aż sama z ciekawości muszę o tym więcej poczytać skoro ta oferta jest taka dobra.
Cytuj
zuzannaanna

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

1.6.2014 18:30
Ja nawet nie wiedziałam, że taki bank działa w Polsce. Ale fajni, że nie robią wkoło siebie szumu. Zazwyczaj jest tak, że banku, które się reklamują co innego obiecują a co innego mają w umowie. Przejdę się w wolnym czasie do DB i zapytam o o konto o którym piszecie.
Cytuj
biedronkaK

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

3.6.2014 11:44
To że nie robią szumu wokół siebie u mnie wzbudza do nich jakieś zaufanie. Mam takie wrażanie że przez to oni nie idą na ilość usług ale na ich jakość. Wiadomo że z pewnością walczą o klienta ale chyba maja do niego inne podejście. Tak bardziej przyjemne i życiowe.
Cytuj
kostka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

25.8.2014 11:49
W ogóle nawet nie znam dbNET to jakiś bank czy co?
Ja korzystam z Gettin Online i mam wszystkie przelewy za darmo oraz wypłacam ze wszystkich bankomatów również za darmo więc może weź pod uwagę ten bank?
Cytuj
bogusiazien

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

10.9.2014 15:16
biedronkaK napisał
To że nie robią szumu wokół siebie u mnie wzbudza do nich jakieś zaufanie. Mam takie wrażanie że przez to oni nie idą na ilość usług ale na ich jakość. Wiadomo że z pewnością walczą o klienta ale chyba maja do niego inne podejście. Tak bardziej przyjemne i życiowe.


Dokładnie ja chyba nie słyszałam żadnej reklamy od nich, a przecież wszystkie inne banki namiętnie i wręcz nachalnie się reklamują. Też słyszałam o nich wiele dobrego, kilku znajomych ma tam konto i nie narzekali.
Cytuj
Odpowiedź