• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Tanie przelewy z Anglii do Polski

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Miłosz

Niezarejestrowani

17.10.2021 12:56
Gość napisał
Losur napisał
Od nowego roku robię przelewy przez Transfer24, opłata zależy od wysyłanej kwoty najniższa to 59p i często się w niej mieszczę ;-) Co najlepsze to przelew w Polsce w złotówkach jest do 10 minut :-)


Witam. Co jest potrzebne do rejestracji? Jakie dokumenty trzeba przygotować?


Do rejestracji nie potrzeba żadnych dokumentów. Wystarczy, że podasz wszystkie dane do rejestracji i od razu możesz korzystać z usług Transfer24. Do weykonania przelewu potrzebna będzie Twoja zagraniczna karta bankowa tak jak przy płatnościach kartą w internecie.
Cytuj
mateuszeks

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

6.4.2022 1:54
https://pl.motty.no/kredyt-gotowkowy-norwegia/ najlepsza oferta kredytowa dla mieszkańców Norwegii.
Warto skorzystać
Cytuj
Aleksander_22

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

14.11.2022 8:54
Jakiś czas temu miałem ten sam problem, ale znajomy polecił mi firmę https://klik-24.com/. Firma ta działa znacznie szybciej, niż banki i ma znacznie korzystniejszy kurs wymiany walut. Zresztą na bieżąco można to obserwować na ich stronie internetowej. Realizują przelewy w czasie 1-2 dni roboczych, a przelew standard mają zawsze za darmo. Rejestracja na ich platformie jest bardzo prosta, szybka i bezpłatna. Nie wymagają żadnych dokumentów. Zlecasz przelew, a firma zajmuje się resztą. Ja póki co nie zawiodłem się ani razu, więc polecam!
Cytuj
Odpowiedź