• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Tanie przelewy z Anglii do Polski

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
piotrtalikos

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

25.2.2020 9:41
Zerknijcie sobie na kantoria przelewy. Ja korzystam i jestem zadowolony
Cytuj
PORÓWNAJ CENY OKIEN = [url]http://twoje-okna.com/[/url]
UKWorker

Niezarejestrowani

1.3.2020 0:34
Takze korzystam z Transfer24 i podtrzymujac to co bylo powiedziane wczesniej trzeba tez wspomniec o czasie ksiegowania przelewow, bo teraz sa one w Polsce juz po kilku minutach, to bardzo szybko a firma nie pobiera za to zadnych oplat bo jest to standard dla wszystkich przelewow
Cytuj
Karinka

Niezarejestrowani

31.3.2020 2:31
UKWorker napisał
Takze korzystam z Transfer24 i podtrzymujac to co bylo powiedziane wczesniej trzeba tez wspomniec o czasie ksiegowania przelewow, bo teraz sa one w Polsce juz po kilku minutach, to bardzo szybko a firma nie pobiera za to zadnych oplat bo jest to standard dla wszystkich przelewow


ile kosztuje ten szybki przelew?
Cytuj
Grazyna_Leeds

Niezarejestrowani

1.4.2020 1:18
tez korzystam z transfer24 pieniadze w kilka minut u odbiorcy w Polsce i to od razu w złotówkach
Cytuj
Rrr.

Niezarejestrowani

2.5.2020 2:30
Treść wiadomości
Karinka napisał

ile kosztuje ten szybki przelew?

Przelew jest bez dodatkowych opłat, a standardowe opłaty to 59p do 50Ł i 1,3% powyżej tej kwoty. Pozdrr.
Cytuj
Dzien.

Niezarejestrowani

11.10.2020 16:56
Cecylia0 napisał
Możecie mi doradzić w jaki sposób najtaniej przelać pieniądze z Anglii do Polski? Chodzi mi o jakiś bank czy instytucję finansową, która by nie pobierała dużych opłat za taką operacje , tzn prowizji oraz przewalutowania gotówki . Nie mam orjetacji w temacie jaki bank polecacie ,może sami korzystacie i jesteście zadowoleni .

Zobacz Transfer24. Bezpieczna firma z licencjami. Przelew księgowany w kilka minut w Polsce, opłata to 59p do 50 funtów albo 1,3% powyżej 50 funtów.
Cytuj
marek741

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

13.10.2020 18:57
Ja polecam Varsovia FX, znajomy korzysta i mówi, że przelew standard można zrobić nawet bez żadnych dodatkowych kosztów, czyli ile wysyłasz tyle ktoś otrzymuje. A inne rodzaje przelewów też są tanio, np. przelew Express, dzięki któremu pieniądze są na koncie odbiorcy już na drugi dzień roboczy to koszt £4,99. Można też zrobić tak, żeby ktoś mógł sobie odebrać przelane pieniądze w gotówce w placówce pocztowej w Polsce i to nawet po 20 minutach od wysłania, wtedy jest koszt £4,95. A najszybsza opcja to przelew LIVE, który przekazuje pieniądze na konto odbiorcy w 10 minut - kosztuje £7,90.
Cytuj
Rzemek

Niezarejestrowani

7.3.2021 16:07
Przelewam co miesiąc do Polski od 10 do 200 funtów. Przeważnie jest to kilka przelewów z różnego tytułu od rachunków po zakupy w portalu aukcyjnym. Wysyłam przelewy przez Transfer24, gdyż opłata jest niewielka, a przelew mam po kilku minutach w Polsce.
Cytuj
Losur

Niezarejestrowani

1.5.2021 18:28
Od nowego roku robię przelewy przez Transfer24, opłata zależy od wysyłanej kwoty najniższa to 59p i często się w niej mieszczę ;-) Co najlepsze to przelew w Polsce w złotówkach jest do 10 minut :-)
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

1.8.2021 21:46
Losur napisał
Od nowego roku robię przelewy przez Transfer24, opłata zależy od wysyłanej kwoty najniższa to 59p i często się w niej mieszczę ;-) Co najlepsze to przelew w Polsce w złotówkach jest do 10 minut :-)


Witam. Co jest potrzebne do rejestracji? Jakie dokumenty trzeba przygotować?
Cytuj
Odpowiedź