• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Tanie przelewy z Anglii do Polski

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Jakubalp

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

3.6.2014 12:44
Witam ja ostatnio natrafilem na First Remit i podobno tanio przesylaja pieniadze do Polski. Czy ktos cos wie o tej firmie?
Cytuj
ApxY

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

9.6.2014 10:11
Sprawdzone przeze mnie jest Transfer24.eu Opłata poniżej 1 GBP ale ja wysyłam małe kwoty do Polski, głównie płacę za rachunki. Księgowanie w tym samym dniu i nie trzeba wysyłać do nich żadnych dokumentów jak jest niestety w niektórych tego typu firmach.
Cytuj
polokoktaa

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

26.6.2014 19:33
Teraz jakaś firma się reklamuje jeśli chodzi o przelewy zagraniczne, ale wolałabym wymienić kasę osobiście. Moja koleżanka korzysta z oferty Alior Banku i konta wyższej jakości czy czegoś takiego i podobno ma darmowe przelewy. Ja nie mam rodziny w Anglii, ale troszkę bliżej - w Niemczech i Austrii - i zazwyczaj zarówno rzeczy jak i pieniążki przesyłamy sobie przez przewoźników.
Cytuj
ApxY

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

28.7.2014 12:59
Dla 50 GBP, które wysyłam, gdy zależy mi na czasie nie angażowałbym przewoźników, u których pewnie zapłaciłbym więcej niż 0.95 GBP i dodatkowo nie miałbym pewności czy te pieniądze w ogóle dojadą do Polski. A rachunki w Polsce trzeba jakoś opłacić .
Cytuj
pitarek

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

29.7.2014 16:29
Przelewam pieniądze do Polski przez EasySend. Najczęściej robię to przez internet wtedy przelew (dowolnej kwoty) kosztuje mnie 2 funty. Czasami jak wracam z pracy i trochę mi się spieszy wpłacam u agenta, wtedy koszt przelewu wynosi 5 funtów. Pieniądze w ciągu 1 dnia docierają na konto w Polsce.
Cytuj
marylkakor

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

6.8.2014 13:45
Ja mogę polecić PayPal jak przelewam pieniądze za granicę to tylko w takiej formie, jest za darmo i całkowici bezpiecznie więc nie ma się co obawiać. Z banków niestety nic Ci nie polecę bo nie mam pojęcia o tym.
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

6.8.2014 14:33
Ooo coraz czesciej zachwalacie PayPal na tym forum, moze i ja sie tym zainteresuje, skoro ma byc latwiej i taniej.
Cytuj
Kadża

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

13.8.2014 15:08
Nessa napisał
No na czym te banki niestety musza zarabiać tak samo te po Angielskiej stronie jak i te nasze. A że mało ludzi w bankach wymienia pieniadze bo wolą isc do kantoru to korzystają jak ktoś robi przelew.


No muszą zarabiać, no ale dlaczego żądają aż tak dużych prowizji za przelewy i dlaczego one tak długo trwają.

Ja z przelewów zagranicznych za pośrednictwem banków już dawno nie korzystam. Pieniądze przesyłam zwykle przez EasySend który jest tańszy, szybszy i wymiana waluty dokonywana jest po kursie kantorowym a nie bankowym.
Cytuj
Tomasz SłupczynskiEkspert Comperia.pl

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 249 razy

Wyślij wiadomość

14.8.2014 10:23
Gość napisał
Ooo coraz czesciej zachwalacie PayPal na tym forum, moze i ja sie tym zainteresuje, skoro ma byc latwiej i taniej.
PAYPAL jest opcja dogodna i stosunkowo tańsza jeśli chodzi o przelewy za granice. Polecam szczególnie osobom robiącym zakupy internetowe np. na eBay. Co prawda poniesiemy koszty przewalutowania, ale sam przelew jest bezpłatny, a to niesie ze sobą oszczędność nawet kilkunastu złotych jednorazowo.
Cytuj
Tomasz Słupczyński, Ekspert Comperia.pl
Gość

Niezarejestrowani

14.8.2014 13:33
Tez polecam PayPal, jak nadasz przelewem ekspresowym to pojdzie na prawde szybko na Twojego payPala kasa, a potem juz jest wszystko w systemie. A do tego bez oplat.
Cytuj
Odpowiedź