• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Co z tym frankiem?

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
ramzi

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

22.5.2015 15:25
ania napisał
Moim zdaniem lepiej nie brać kredytu we frankach. Znajoma wzięła i nie za dobrze na tym wyszła :? Ja ostatnio szukałam informacji na temat kredytu hipotecznego. Cały czas myślałam, ze koneczny jest wkład własny ale na szczęście nie każdy bank tego wymaga. Dlatego poważnie zastanawiam się nad kredytem na dom.


A to jeszcze można brać kredyty we frankach? Bo ja myślałem, że już nie, po tej styczniowej aferze. Chyba, że teraz się pozmieniało.
A o tym kredycie hipotecznym bez wkładu to też chętnie posłucham w jakim banku :) Czy może raczej parabanku...
Wypowiedź została zmieniona przez: ramzi 22.5.2015 15:25
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

22.5.2015 15:39
ramzi napisał
ania napisał
Moim zdaniem lepiej nie brać kredytu we frankach. Znajoma wzięła i nie za dobrze na tym wyszła :? Ja ostatnio szukałam informacji na temat kredytu hipotecznego. Cały czas myślałam, ze koneczny jest wkład własny ale na szczęście nie każdy bank tego wymaga. Dlatego poważnie zastanawiam się nad kredytem na dom.


A to jeszcze można brać kredyty we frankach? Bo ja myślałem, że już nie, po tej styczniowej aferze. Chyba, że teraz się pozmieniało.
A o tym kredycie hipotecznym bez wkładu to też chętnie posłucham w jakim banku :) Czy może raczej parabanku...
Jesli zarabiasz w tej walucie to mozesz.
Cytuj
Janek

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

25.5.2015 9:44
Troche to pokręcone,a jak zacznę jednak pracować w Polsce i zarabiać w pln to co, przewalutowanie?
Cytuj
Odpowiedź