• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Co z tym frankiem?

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Tomasz SłupczynskiEkspert Comperia.pl

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 249 razy

Wyślij wiadomość

16.1.2015 20:09
Jeśli chcą Państwo dowiedzieć się co dalej z frankowcami i jak prawdopodobnie będzie kształtowała się sytuacja zapraszam tutaj
Cytuj
Tomasz Słupczyński, Ekspert Comperia.pl
Tomasz SłupczynskiEkspert Comperia.pl

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 249 razy

Wyślij wiadomość

16.1.2015 20:10
A tutaj informacje dla samych kredytobiorców
Cytuj
Tomasz Słupczyński, Ekspert Comperia.pl
Robert Sierant

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 3917 razy

Wyślij wiadomość

16.1.2015 21:51
remi napisał
Frankowcy wiedzieli co robią. Teraz udaja ofiary,a jak na poczatku im sie opłacało to jakoś nikomu nie chcieli nadwyżek oddawać.


jakie znowu ofiary?
statystycznie kredyty walutowe są lepiej spłacane od złotówkowych...za dużo oglądacie TV, tam sensacja goni sensację

dlaczego nikt o ujemnym liborze nie pisze? on ma wpływ na wysokość oprocentowania...
Cytuj
pozdrawiam
Robert Sierant
Ekspert finansowy

robertsierant.pl
Iwona

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

17.1.2015 18:44
Wie Pan jak to jest media robia szum, ludzie to bezkrytycznie przyjmuja i jest afera. Ja znam jednego frankowca i raczej nie jest zalamany, a raczej swiadomy ze za kilka lat jego sytuacja moze sie zmienic i wtedy to zlotowkowcy:d beda mu zazdroscic.
Cytuj
Robert Sierant

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 3917 razy

Wyślij wiadomość

17.1.2015 21:20
dokładnie tak jak piszesz, też mam kredyt w CHF i nie narzekam, przez kilka lat płaciłem mniej niż ci co mieli w PLN a teraz pewnie więcej, spłacał będę jeszcze przez 20 lat...wiele się może zdarzyć ;-)
Cytuj
pozdrawiam
Robert Sierant
Ekspert finansowy

robertsierant.pl
Gość

Niezarejestrowani

18.1.2015 14:15
Niestety osob nie robiacych z tego tragedii jest chyba mniejszosc. Inni sie po prostu boja.. Dziwne, ze nie bali sie ryzyka.
Cytuj
Adrianna

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

19.1.2015 7:39
W sumie kilka lat temu pamiętam,że również mówiło się,że kredyt we frankach to jedna wielka niewiadoma. Nie wiemy jaki będzie kurs. Nawet najlepsi ekonomiści nie są w stanie przewidzieć co będzie za 10 czy za 15 lat.
Obecnie ludzie, którzy brali kredyty we frankach są na plusie. Bardziej im się to opłaciło jakby brali kredyty w złotówkach. A że teraz muszą więcej płacić? No cóż. O to jest właśnie raban.
Cytuj
Czytanie książek to najpiękniejsza zabawa, jaką sobie ludzkość wymyśliła
Radosław

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

19.1.2015 7:59
Moze akurat sie niebawem odwroci kurs i inni kredytobiorcy beda zazdroscic :D. Dlatego mysle, ze rzad nic nie powinie z tym nic robic.
Cytuj
Tomorek

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

19.1.2015 9:09
Myślę,że na pewno nie powróci do poziomu 2 zł jak kiedyś. Niemniej wydaje mi się,ze taka duża kwota nie powinna się ciągle utrzymywać. Pewnie spadnie bo tak jak pisze zresztą Adrianna nie jest to korzystne dla szwajcarskiej gospodarki.
I czy frankowicze naprawdę wiedzieli co robią? Może i tak ale głosy o tym, że jest to ryzykowne były naprawdę niesłyszalne niestety. Większość z NBP na czele krzyczało,ze jest to dobra oferta.
Cytuj
Radosław

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

19.1.2015 9:37
Tomorek napisał
Myślę,że na pewno nie powróci do poziomu 2 zł jak kiedyś. Niemniej wydaje mi się,ze taka duża kwota nie powinna się ciągle utrzymywać. Pewnie spadnie bo tak jak pisze zresztą Adrianna nie jest to korzystne dla szwajcarskiej gospodarki.
I czy frankowicze naprawdę wiedzieli co robią? Może i tak ale głosy o tym, że jest to ryzykowne były naprawdę niesłyszalne niestety. Większość z NBP na czele krzyczało,ze jest to dobra oferta.
Nawet jesli az tak bardzo nie spadnie to frankowcy nadrobili na początku to teraz troszke oddadza :D
Cytuj
Odpowiedź