• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Środki na urlop

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Tomasz SłupczynskiEkspert Comperia.pl

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 249 razy

Wyślij wiadomość

29.12.2014 12:02
Planują Państwo wakacje, ale nie są Państwo pewni czy wystarczy oszczędności? Kredyt, pożyczka, karta kredytowa? Jaka opcje uważają Państwo za najrozsądniejszą? Podpowiadamy tutaj.
Cytuj
Tomasz Słupczyński, Ekspert Comperia.pl
kacper

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

29.12.2014 13:05
Pożyczka na urlop? Bez przesady. Ja sobie w razie czego wezmę kartę kredytową. Gdyby była jakaś nagła potrzeba to skorzystam.
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

29.12.2014 13:10
Jak nie na święta to na urlop i kredyciki można brać cały rok. Czemu nie :D
Cytuj
ekunin

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

29.12.2014 14:09
Ja zwykle nie biorę kredytów ot tak ale raz mi się zdarzyło wziąć kredyt na wakacje ;) Akurat byliśmy z żoną po ślubie postanowiliśmy się wybrać w podróż poślubną. Natrafiliśmy na ofertę wczasów na Krecie za niecały 1000 zł tak więc po prostu szkoda było nie skorzystać.
Kredyt potem szybko spłaciliśmy. Teraz szczerze to nie wiem czy jeszcze raz pakowałbym się w takie zobowiązanie ale jak widzicie sytuacje mogą być różne.
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

31.12.2014 10:17
ekunin napisał
Ja zwykle nie biorę kredytów ot tak ale raz mi się zdarzyło wziąć kredyt na wakacje ;) Akurat byliśmy z żoną po ślubie postanowiliśmy się wybrać w podróż poślubną. Natrafiliśmy na ofertę wczasów na Krecie za niecały 1000 zł tak więc po prostu szkoda było nie skorzystać.
Kredyt potem szybko spłaciliśmy. Teraz szczerze to nie wiem czy jeszcze raz pakowałbym się w takie zobowiązanie ale jak widzicie sytuacje mogą być różne.
Nie ma coz góry przesądzać, że kredyty to samo zło. czasami potrafią uratować sytuację. Tez tak sie zarzekałem, ale zapsuł mi się samochód, który jest narzędziem pracy, nie miałem środków. Gdyby nie kredyt to nie miałbym ani samochodu, ani pracy.
Cytuj
Odpowiedź