• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

kredyt dla rencisty

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Tomasz SłupczynskiEkspert Comperia.pl

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 249 razy

Wyślij wiadomość

29.12.2014 11:47
Czy rencista ma szansę otrzymać kredyt w banku? Na jakich warunkach i do jakiej kwoty? Spotkali się Państwo/Państwa rodzina/ znajomi z taka sytuacją? Jak został to rozwiązane? Zapraszam do artykułu
Cytuj
Tomasz Słupczyński, Ekspert Comperia.pl
Ekspert Comperia.pl

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 60 razy

Wyślij wiadomość

29.12.2014 15:18
Na rynku są nawet specjalne oferty dla emerytów i rencistów, mają je Getin Bank czy bank Pocztowy. Polecam sprawdzić.
Cytuj
Emilia Kasińska
Ekspert Comperia.pl
Kadża

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

30.12.2014 9:32
Powiem Wam,że w ostatnim czasie Bank Pocztowy oferuje dobre oferty kredytów gotówkowych. Jakiś czas temu interesował się tematem to było tam oprocentowanie ok 10%.
Można jeszcze próbować w SKOKU , ponoć bez problemów dają jeszcze w getin banku ( niemniej tę drugą opcję odradzam ponieważ mają bardzo kiepską obsługę w placówkach, trzeba się naczekać...).
Cytuj
pitarek

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

30.12.2014 9:33
Mam wuja który jest na rencie odkąd pamiętam. Odkąd też pamiętam, wspomaga się kredytami - tylko nie wiem czy z lenistwa czy w wyniku złej historii w BIK są to głównie szybkie pożyczki, bez zaświadczeń.
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

30.12.2014 22:09
pitarek napisał
Mam wuja który jest na rencie odkąd pamiętam. Odkąd też pamiętam, wspomaga się kredytami - tylko nie wiem czy z lenistwa czy w wyniku złej historii w BIK są to głównie szybkie pożyczki, bez zaświadczeń.
W sumie to ciekawe, czy faktycznie ludzie z wlasnej woli, bo tak im wygodniej korzystają z chwilówek? Nigdy na to tak nie spojrzałem.
Cytuj
Ekspert Comperia.pl

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 135 razy

Wyślij wiadomość

7.1.2015 8:43
A tutaj słów kilka o problemach jakie mogą spotkać rencistów przy staraniu się o kredyt hipoteczny.
Cytuj
Ilona Maciejuk
Ekspert Comperia.pl
Tomorek

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

9.1.2015 11:51
Gość napisał
pitarek napisał
Mam wuja który jest na rencie odkąd pamiętam. Odkąd też pamiętam, wspomaga się kredytami - tylko nie wiem czy z lenistwa czy w wyniku złej historii w BIK są to głównie szybkie pożyczki, bez zaświadczeń.
W sumie to ciekawe, czy faktycznie ludzie z wlasnej woli, bo tak im wygodniej korzystają z chwilówek? Nigdy na to tak nie spojrzałem.

Moim zdaniem z głupoty. Jeśli ktoś nie ma pieniędzy oraz bank nie chce mu udzielić kredytu to za nic nie powinien pakować się w chwilówki.
Skoro teraz nie ma kasy to niby za co spłacić chwilówkę w przyszłości ? A potem płacz i narzekanie, że człowiek tonie w długach.
Cytuj
Robert Sierant

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 3917 razy

Wyślij wiadomość

9.1.2015 11:53
są też sytuacje losowe i wtedy można zrozumieć, że ktoś szybko potrzebuje pieniędzy bez względu na koszty; ale branie chwilówki na cele konsumpcyjne to nic innego jak głupota
Cytuj
pozdrawiam
Robert Sierant
Ekspert finansowy

robertsierant.pl
Nathan

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

9.1.2015 12:30
Również mam kiepską opinię o chwilówkach i trzymałbym się od nich z daleka. Ale prawdą też jest, że starsi ludzie bardzo często są naiwni. Wykorzystują to właśnie takie firmy. Orientujecie się może, czy możliwość odstąpienia od umowy kredytowej podpisanej poza oficjalną placówką dotyczy również chwilówek?
Cytuj
Robert Sierant

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 3917 razy

Wyślij wiadomość

9.1.2015 13:18
chwilówka to nie kredyt tylko pożyczka, oczywiście odstąpić od umowy można
Cytuj
pozdrawiam
Robert Sierant
Ekspert finansowy

robertsierant.pl
Odpowiedź