• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Jak zmienić PIN

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Ekspert Comperia.pl

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 135 razy

Wyślij wiadomość

15.12.2014 14:51
Ktos mógł wejść w posiadanie Państwa PINu do karty. Najlepiej go po prostu zmienić. Jak? Podpowiadamy.
Cytuj
Ilona Maciejuk
Ekspert Comperia.pl
Gość

Niezarejestrowani

15.12.2014 15:08
Mi raz wciągnęło w PKO BP, musiałam zgłosic to do Pani w okienku, potem pisałam oświadczenie, karta, nowa doszła po paru dniach.
Cytuj
kamil

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

15.12.2014 15:39
Ja miałem raz sytuację, że chciałem wybrać większą kwotę, na ekranie sie pojawiło, że nie można tyle wybrać, karte wciągnęło, potem sprawdziłem w domu konto, okazało sie, że nie ma środków. Załatwianie sprawy trwało bardzo długo.
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

16.12.2014 14:15
kamil napisał
Ja miałem raz sytuację, że chciałem wybrać większą kwotę, na ekranie sie pojawiło, że nie można tyle wybrać, karte wciągnęło, potem sprawdziłem w domu konto, okazało sie, że nie ma środków. Załatwianie sprawy trwało bardzo długo.
Ale jak rozumiem oddali w koncu kase? No nieźle. Ale z drugiej strony to często wina automatów, a nie ludzi. Dobrze, ze się w miarę szybko zorientowałeś.
Cytuj
jozek

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

17.12.2014 14:15
Dlatego właśnie ludzie sa nieufni wobec systemów elektronicznych. Z maszyna wszystkiego tak nie załatwisz, jak z człowiekiem.
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

18.12.2014 13:52
jozek napisał
Dlatego właśnie ludzie sa nieufni wobec systemów elektronicznych. Z maszyna wszystkiego tak nie załatwisz, jak z człowiekiem.
Ale jak trudno byłoby żyć bez tych innowacji, bez technologi. Najważniejszym zabezpieczeniem jest zdrowy rozsadek.
Cytuj
Tomasz SłupczynskiEkspert Comperia.pl

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 249 razy

Wyślij wiadomość

29.12.2014 11:45
Tutaj przeczytają Państwo kiedy należy jednak podawać numer PIN, jakie są limity i kilka innych interesujących informacji.
Cytuj
Tomasz Słupczyński, Ekspert Comperia.pl
Gość

Niezarejestrowani

31.12.2014 10:22
Mnie śmieszy jak babki w sklepie, widzac, że np. tzreba zapłacić 53 zł (czyli ponad 50zł) prosza o przyłożenie. Przeciez wiadomo, że nie przejdzie. I to już nie raz się z tym spotkałem.
Cytuj
Odpowiedź