• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Kredyt na dowód

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Miecio124

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

25.5.2014 20:21
Powiedzcie mi czy kredyty na dowód są bezpieczne Słyszałam że są takie banki gdzie mogę otrzymać w ciągu 5 minut pieniądze .Czy biorąc taki kredyt nie będę miał problemu ze spłatą .Potrzebuje 2 tys. zmusiła mnie do tego sytuacja ,a niestety pracuję , ale nie jestem zarejestrowany .Więc w moim przypadku bank który sprawdza zdolność kredytową odpada .
Cytuj
Melania0

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

26.5.2014 19:15
Taki kredyt na dowód to tylko w parabankach otrzymasz .Ale musisz się liczyć z wysokimi kosztami .Słyszałam że jak weźmiesz 2 tysiące to oddajesz 4 tysiące .Myślę że ta pożyczka jest trochę niebezpieczna ,możesz poprzez nią popaść w długi .A może od znajomych pożyczysz i będziesz oddawał w miarę swoich możliwości .
Cytuj
mania2

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

27.5.2014 1:08
Niestety kredyt na dowód na chwile obecną dostaniesz tylko w para bankach lub tych wszystkich chwilówkach. Kiedyś chyba w 2009 roku byłą możliwość dostania takiego kredytu w normalnym banku ale teraz ta oferta jest już chyba nie dostępna bo za bardzo zaostrzyli warunki otrzymania kredytu.
Cytuj
62miko

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

27.5.2014 6:58
Parabanki nie sprawdzają czy potencjalny klient pracuje? Przecież muszą mieć jakieś zabezpieczenie... Trochę to dla mnie dziwne, ale może rzeczywiście tak jest. Nigdy nie miałem styczności z parabankami. Rzeczywiście w 2009 można było dostać kredyt na dowód ale oni też coś tam dodatkowo sprawdzali. Wiem bo sam się o takie kredyt starałem.
Cytuj
kajo3

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

27.5.2014 11:51
A gdzie teraz na dowód dostaniesz kredyt ,wszystkie banki sprawdzają swoich kredytobiorców ,jeszcze jak nie pracujesz to nie masz szans w normalnym banku dostać kredytu .Tak jak pisali wcześniej pozostają Tobie jedynie parabanki tam chyba nic nie wymagają ale z tego co słyszałem zniczom Cię odsetki .
Cytuj
FabianPol

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

27.5.2014 17:28
Kredyty na dowód miały swoje pięć minut chyba w 2009 roku, wtedy był na nie taki szał i Banki bardzo chętnie dawały takie kredyty. Później chyba zmieniły sie przepisy i dlatego teraz nie jest już tak łatwo o dostanie kredytu. Obecne potrzeba wiele zaświadczeń i papierków.
Cytuj
nicola

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

27.5.2014 18:01
Zmieniły się przepisy bo ludzie bezkarnie brali kredyty i później nie spłacali. Moim zdaniem to dobrze, że banki sprawdzają zdolność kredytową, bez tego byłby niezły chaos. Możesz starać się o kredyt w parabanku. Wiem, że to nie za ciekawa perspektywa ale jeśli potrzebujesz kasy to nie masz co marudzić.
Cytuj
Wanana

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

27.5.2014 20:46
No masz racje, gdyby wzięcie kredytu było bardzo proste to te wszystkie banki mogłyby szybko zbankrutować. A tak mają jakieś podstawy do zabezpieczenia siebie.Wiadomo ze one też musza jakos na tym korzystać ale niektóre warunki są chyba ustalane z góry i każdy bank musi czegoś wymagać.
Cytuj
Felicja

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

29.5.2014 0:11
A ja tam uważam ze te przepisy sa za ostre. Jest gdzieś obecnie dostępny ten kredyt na dowód? Tak jak kiedyś? chodzi mi tutaj o normalny bank typu PKO czy inne a nie te wszystkie parabanki i chwilówki z odsetkami z kosmosu.
Cytuj
lola85

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

29.5.2014 19:41
Felicja kredytu na dowód nie dostaniesz już w żadnym banku. Jedynie w parabankach. Tam jednak nie warto się pchać ale o tym wiesz. Teraz chyba możesz starać się o kredyt na oświadczenie, niby minimum formalności ale tak naprawdę i tak wszystko co najważniejsze sprawdzają.
Cytuj
Odpowiedź