• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Kredyt na dowód

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
szarlottka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

30.5.2014 7:29
Kredyty na dowód w bankach to już przeszłość. A szkoda bo czasami by się taki przydał. Parabanki lepiej omijać szerokim łukiem. Miałam raz "przyjemność" z Providentem i obiecałam sobie, że nigdy więcej. A wiecie w jakim banku teraz najłatwiej można wziąć kredyt gotówkowy?
Cytuj
Ekspert Comperia.pl

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 84 razy

Wyślij wiadomość

30.5.2014 9:19
Bankowe kredyty na dowód, sa już teraz nimi tylko z nazwy, zdolność kredytowa sprawdzana jest standardowo jak przy każdym innym kredycie.
Cytuj
Renata Grochowska
Ekspert Comperia.pl
abzibzi

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

30.5.2014 14:38
Tak też właśnie myślałam. Znajoma ostatnio chwaliła się, że znalazła bank w którym dostanie kredyt na dowód. Tłumaczyłam jej, że i tak na pewno sprawdzą jej zdolność kredytową. Nie chciała mi wierzyć. Szarlottka ja brałam niedawno kredyt w ING i nie było większych problemów.
Cytuj
Skoot

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

30.5.2014 18:42
Oj pamiętam te czasy kredytu na dowód. Wtedy praktycznie każdy sie na to rzucał bo nie trzeba było spełniać tylu wymagań co teraz. A co do tego gdzie najlepiej jest wziąć kredyt proponuje udać się do banku w którym masz konto tam raczej idą na rękę w takich sytuacjach
Cytuj
dorotkaa1

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

31.5.2014 21:15
Dowód w każdym banku zadają ,ale nigdy nie dostaniesz kredytu bez sprawdzenia zdolności kredytowej .Jak do tej pory przynajmniej ja nie trafiłam na taki bank .Jeżeli oerjetujecie się który bank udziela kredytu na dowód bez zbędnych dokumentów to proszę o informacje ,na pewno skorzystam .
Cytuj
mamarta

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

25.8.2014 10:52
Zgadzam się, że taki kredyt to tylko w parabankach. W żadnym banku na dowód nic Ci nie dadzą i jeszcze bez sprawdzania Cię w BIK. SKoro nie chcesz inaczej brać kredytu to banki odpadają jedynie parabanki, a tych nie polecam
Cytuj
Gosiunia

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

2.9.2014 17:34
dorotkaa1 napisał
Dowód w każdym banku zadają ,ale nigdy nie dostaniesz kredytu bez sprawdzenia zdolności kredytowej .Jak do tej pory przynajmniej ja nie trafiłam na taki bank .Jeżeli oerjetujecie się który bank udziela kredytu na dowód bez zbędnych dokumentów to proszę o informacje ,na pewno skorzystam .


Są niektóre banki które dają kredyt na zaświadczenie ale to małe kwoty. Tak to wszystkie banki sprawdzają BIK i nie ma się co dziwić, skoro tylu ludzi ma problem ze spłatą
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

3.9.2014 14:10
No tak, w bankach sa kredyty na dowod z nazwy, ale one wszytsko sprawdzaja, bik itd, takze ogolnie jesli nie masz dolnosci to w banku kredytu na dowod nie otrzymasz.
Cytuj
Radosław

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

4.9.2014 8:48
A jak sobie wyobrażacie, żeby bank nie sprawdzał zdolności. Wiadomo, ze z nierzetelnymi nie będą chcieli mieć nic wspólnego.
Cytuj
kazik

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

5.9.2014 14:33
Kredyt na dowód w banku udzielany jest na podstawie historii konta, historii w bik. Nie ma tak, ze dostaniesz bo spisza Ci numer dowodu i juz.
Cytuj
Odpowiedź