• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Bankomat nie oddał karty, co robic?

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Ekspert Comperia.pl

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 135 razy

Wyślij wiadomość

15.12.2014 14:37
Mieli Państwo już taką sytuację? Stoimy przed bankomatem, czarna dziura w pamięci, trzecia próba kończy się niepowodzeniem. Bankomat zjada kartę... Co Państwo zrobili? My podpowiadamy co najlepiej zrobić, żeby szybko odzyskać nasz plastik. tutaj
Cytuj
Ilona Maciejuk
Ekspert Comperia.pl
Radosław

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

19.12.2014 14:33
Tez miałem taka sytuacje, podałem 3 razy zły pin. Dostałem nową kartę po kilku dniach.
Cytuj
Kadża

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

8.1.2015 10:30
Tak na marginesie czy jeśli podamy zły pin i bankomat zje nam kartę to czy inna osoba może potem skorzystać tego samego dnia z tego bankomatu?
Ostatnio spotkałam się z sytuacją kiedy dwóch panów narzekało, że wpisali zły pin i bankomat zabrał im kartę. Utrzymywali,że bankomat jest nieczynni i nie dopuszczali do niego innych ! Czekali na przyjście kogoś z banku !
Cytuj
Robert Sierant

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 3917 razy

Wyślij wiadomość

8.1.2015 10:34
Przyczyn zatrzymania karty przez bankomat może być wiele. Niekoniecznie uszkodzenie urządzenia. Może to być wina karty. Fakt zatrzymania należy zgłosić w banku, który kartę wydał. Zazwyczaj generowana jest nowa karta, gdyż te zatrzymane nie są już klientom wydawane.
Cytuj
pozdrawiam
Robert Sierant
Ekspert finansowy

robertsierant.pl
Cyfer

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

8.1.2015 16:33
Kadża napisał
Tak na marginesie czy jeśli podamy zły pin i bankomat zje nam kartę to czy inna osoba może potem skorzystać tego samego dnia z tego bankomatu?
Ostatnio spotkałam się z sytuacją kiedy dwóch panów narzekało, że wpisali zły pin i bankomat zabrał im kartę. Utrzymywali,że bankomat jest nieczynni i nie dopuszczali do niego innych ! Czekali na przyjście kogoś z banku !



Nic takiego nie mam miejsca. Nikt z banku nie przyjdzie bo nie ma takich uprawnień. Poza tym jeżeli to był jakiś bankomat z sieci Euronet czy Case4you to niby jaki bank to obsługuje? Tego typu urządzenia są dzierżawione przez inne banki...
Krótko mówiąc bankomat jest nadal czynny, inni mogą z niego skorzystać a Ci dwaj panowie stali tam niepotrzebnie. Bo kartę będą mogli odebrać w oddziale banku.
Cytuj
Odpowiedź