• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Bankowe chwilówki

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Tomasz SłupczynskiEkspert Comperia.pl

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 249 razy

Wyślij wiadomość

25.11.2014 13:52
Jakiś czas temu informowaliśmy o tym, żę SMART Bank zaproponował bankową chwilówkę. Postanowiliśmy pochylić się nad tego rodzaju produktami. A co Państwo o nich sądzą? Banki powinny oferować takie produkty?
Cytuj
Tomasz Słupczyński, Ekspert Comperia.pl
Radosław

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

25.11.2014 14:25
Niby obowiązują gwarancje itd. Ale sama nazwa chwilówka jakoś nie przekonuje. Banki powinny dbac o swój prestiż i nie bawić się w takie produkty.
Cytuj
Iwona

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

26.11.2014 13:41
Wydaje mi się, że bank który oferuje takie produkty traci na wiarygodności. Staje się stargetowany na takich, a nie innych klientów. Moze lepiej jednak było tej oferty nie nazywać chwilówką.
Cytuj
morela

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

27.11.2014 15:10
No nie wiem, może i dobrze, że rozszerzają swoje usługi ale nie wiem czy idą w dobrą stronę. Zapewne znajdą się chętni którzy skorzystają z ich oferty ale ja nie zamierzam. A jak z warunkami lepsze niż w normalnych chwilówkach?
Cytuj
HotChwilowka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

28.11.2014 18:15
Niby wszyscy narzekali na firmy pozabankowe, a tu proszę niby Bank a sprawdza wszystkie bazy z BIK, ale co najważniejsze chwilówka w Bank Smart jest DROŻSZA niż niejedna chwilówka w firmie pozabankowej!
Cytuj
michael

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

29.11.2014 20:08
Pytanie jaki jest regulamin pożyczki i jakie treści zawiera umowa takiej pożyczki. Bo sama nazwa o niczym jeszcze nie mówi.Trochę dziwne, że bank oferuje pożyczkę nazywając ją w ten sam sposób co jest powszechnie uważane za drogie.
Cytuj
pozyczkasa

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

9.4.2015 20:23
Tomasz Słupczynski napisał
Jakiś czas temu informowaliśmy o tym, żę SMART Bank zaproponował bankową chwilówkę. Postanowiliśmy pochylić się nad tego rodzaju produktami. A co Państwo o nich sądzą? Banki powinny oferować takie produkty?

już jakiś czas temu spotkałem się z podobnym produktem w Skoku. Na nieszczęście widniał w bik jako pełne zobowiązanie więc ciężko było ze zdolnością ale się udało.
Cytuj
http://kredyt-portal.pl
Doradca LubuskieDoradca Lubuskie

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 120 razy

Wyślij wiadomość

9.4.2015 20:50
Miałem klienta który miał w SKOK chwilówkę - SKOK w ok. Lublina.
Dobrze że była to chwilówka w SKOK-u to bank przychylił się na konsolidację
Cytuj
Szymański Michał
Doradca finansowo-ubezpieczeniowy
Tel: 694045951
mail: finhelpzagan@gmail.com
Robert Sierant

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 3917 razy

Wyślij wiadomość

10.4.2015 9:20
coś w tym tekście nie gra, pożyczka do której jest wydawana decyzja kredytowa? to w końcu pożyczka czy kredyt?

pożyczamy 1000 zł a po miesiącu oddajemy 1200 zł, ciekawe jakie jest RRSO dla ww. produktu? i czym bank jest lepszy od firm udzielających chwilówek?
Cytuj
pozdrawiam
Robert Sierant
Ekspert finansowy

robertsierant.pl
HotChwilowka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

10.4.2015 9:32
Chwilówka udzielana przez Bank, a jest droższa niż nie jedna firma pozabankowa (a takie to firmy pozabankowe podobno niedobre są..). Do tego wymagania jak przy normalnym kredycie gotówkowym, jak ktoś dostałby tę chwilówkę w bankSmart to bez problemu by dostał normalny, tani kredyt u siebie w ROR - więc słaba oferta.

Ostatnio Bank Pocztowy też wprowadził coś w rodzaju "chwilówki w okienku" - także oferta droższa niż nie jedna instytucja pozabankowa.
Wypowiedź została zmieniona przez: HotChwilowka 10.4.2015 9:33
Cytuj
Odpowiedź