• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Bankowe chwilówki

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
FinansologBadacz finansów

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 403 razy

Wyślij wiadomość

15.4.2015 14:17
Gość napisał
Bo to ma dopiero wejsc.

Kilka postów temu pisałem, że weszła już dawno, bo w 2006 roku. Oprocentowanie jest jakie jest bo pożyczkodawcy używają odpowiednich określeń, aby ominąć zapisy ustawy.
Cytuj
Wypowiedzenie-OC.pl - skuteczne informacje odnośnie rezygnacji z ubezpieczenia OC
Gość

Niezarejestrowani

17.4.2015 10:15
Ale maja wejść jeszcze jakieś zmiany zaostrzające ustawę...
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

17.4.2015 15:15
Pytanie czy to będzie przestrzegane. Te firmy i tak znajda sposób, żeby to obejść.
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

17.4.2015 15:21
Z jednej strony firmy, a z drugiej osoby, które korzystają z takich pożyczek.
Cytuj
ksaron

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

18.4.2015 16:42
Jest popyt to jest i podaż. Ludzie coraz częściej sięgają po chwilówki, bo to takie łatwe i szybkie. Dopiero potem jest lament i płacz. Sam jestem zdania, że jeśłi kogoś stać na kredyt to niech weźmie kredyt, w banku, ubezpieczony, na dobrych warunkach. A jak kogoś nie stać, nie ma zdolności, to niech nie pożycza w ogóle tylko zacznie oszczędzać albo znajdzie dodatkowy dochód. Większość rzeczy, na które ludzie tak bezmyślnie wydają pieniądze wcale nie jest im niezbędna.
Cytuj
Piotr

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

20.4.2015 7:51
ksaron napisał
Jest popyt to jest i podaż. Ludzie coraz częściej sięgają po chwilówki, bo to takie łatwe i szybkie. Dopiero potem jest lament i płacz. Sam jestem zdania, że jeśłi kogoś stać na kredyt to niech weźmie kredyt, w banku, ubezpieczony, na dobrych warunkach. A jak kogoś nie stać, nie ma zdolności, to niech nie pożycza w ogóle tylko zacznie oszczędzać albo znajdzie dodatkowy dochód. Większość rzeczy, na które ludzie tak bezmyślnie wydają pieniądze wcale nie jest im niezbędna.
Ale oni pozyczaja wlasnie dlatego, ze ich nie stac. To bledne kolo. I nic sie na to nie poradzi. ludzie lubia takie "szybkie wzbogacanie się", a to co bedzie potem interesuje ich mniej lub wcale.
Cytuj
mariamass

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

20.4.2015 12:34
Taka sytuacja jest w bardzo wielu krajach. Nie tylko w Polsce. Mój mąż mieszka obecnie w UK i pozadłuzał się wszędzie ile tylko mógł...

Nabrał chwilówek, obecnie trochę boję się ,że będzie to potem musiało przejść na mnie oraz na dzieci ( aktualnie jesteśmy w separacji).

Rorzumiem,że obecnie nie ma żadnych regulacji co do prowizji? Można sobie ją ustalić taką jaką się tylko chce?
Cytuj
sylwiadorr

Niezarejestrowani

20.4.2015 13:07
Tak zgadza się człowiek potrafi brnąć coraz głębiej w kłopoty.
Jak dla mnie to czasami można się trochę dłużej zastanowić i pomyśleć ,że dług trzeba oddać
Wypowiedź została zmieniona przez moderatora.
Cytuj
ann

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

20.4.2015 13:35
Nie kazdy zawsze ma czas, zeby przemyslec, jak go terminy gonia, albo i jakas windykacja.
Cytuj
Edek

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

21.4.2015 14:05
Takie formy pożyczania sa dla mądrych. Pożyczy, szybko odda i po sprawie. Niestety te firmy zarabiają właśnie na tych, którzy nie oddają. Odsetki szybuja, a splacac trzeba.
Cytuj
Odpowiedź