• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Kredyt w koncie tańszy od pożyczek?

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Ekspert Comperia.pl

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 84 razy

Wyślij wiadomość

21.11.2014 13:06
Korzystają Państwo z kredytów w koncie? Jak wygląda kwestia kosztów? Opłaca się? artykuł
Cytuj
Renata Grochowska
Ekspert Comperia.pl
kacper

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

21.11.2014 14:00
Największą zaletą kredytów w koncie jest to, że oprocentowanie jest naliczane tylko od wykorzystanej kwoty. Także jeśli okaże się, że nie jest potrzebna, albo mniej to się nie płaci.
Cytuj
darecki

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

24.11.2014 6:45
Nigdy nie brałem kredytu w koncie. Szczerze mówiąc nawet nie wiedziałem, że coś takiego jest. Ja staram się nie pożyczać pieniędzy jeśli tego nie potrzebuję, wolę się przemęczyć i odłożyć potrzebną kwotę.
Cytuj
Ekspert Comperia.pl

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 135 razy

Wyślij wiadomość

24.11.2014 9:12
Produkt jest wart rozważenia, szczególnie ze względu na koszty prowizji za udzielenie, nie ma też konieczności jak przy kredytach gotówkowych dokupowania ubezpieczenia.
Cytuj
Ilona Maciejuk
Ekspert Comperia.pl
Gość

Niezarejestrowani

24.11.2014 13:24
Te debety czy tam kreydty w koncie maja kilka zalet. Nie ma tak duzo formalności, zeby to dostać, a poza tym korzystamy z kasy w nagłym przypadku.
Cytuj
bogusiazien

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

27.11.2014 15:20
kacper napisał
Największą zaletą kredytów w koncie jest to, że oprocentowanie jest naliczane tylko od wykorzystanej kwoty. Także jeśli okaże się, że nie jest potrzebna, albo mniej to się nie płaci.


To na pewno jest na plus, bo jakby się płaciło ogólem nie byłoby to opłacalne. Ogólnie ja z tej opcji nie korzystam, ale moi rodzice często. Ja uważam, że jeżeli ktoś wie, że będzie z tego korzystać to na pewno warto się tym zainteresować
Cytuj
Odpowiedź