• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Jak znaleźć tani kredyt

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Ekspert Comperia.pl

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 84 razy

Wyślij wiadomość

21.11.2014 13:05
A jakie sa Państwa sposoby? My oczywiście polecamy porównywarki :) artykuł
Cytuj
Renata Grochowska
Ekspert Comperia.pl
kacper

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

21.11.2014 14:01
Porównywarka jest okej. Ale trzeba pamiętać, zeby samemu sobie jeszcze sprawdzić, a najlepiej udac sie do banku, bo te oferty różnie sa promowane, a potem i tak koszty będą wyższe.
Cytuj
darecki

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

24.11.2014 6:46
Wydaje mi się, że porównywarki są najlepszym sposobem na znalezienie dobrej oferty kredytowej. Można też przejść się bezpośrednio do banku i tam wypytać o szczegóły kredytu. Ja zazwyczaj pytałem w banku.
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

24.11.2014 13:46
darecki napisał
Wydaje mi się, że porównywarki są najlepszym sposobem na znalezienie dobrej oferty kredytowej. Można też przejść się bezpośrednio do banku i tam wypytać o szczegóły kredytu. Ja zazwyczaj pytałem w banku.
w kolejnosci przegladarka=>banki, mozna popytac znajomych, tylko nie sugerowac sie reklamami. Bo to zguba.
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

25.11.2014 16:43
ja zamiast w banku pożyczam na portalu społecznosciowym pożyczkolandia, niestety miałem wpis zrobiony jakis czas temu i nigdzie w banku nie da rady, mimo to mam podobnie jak w banku- sam ustalam oprocentowanie wiec jest tanio.
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

26.11.2014 8:34
Gość napisał
ja zamiast w banku pożyczam na portalu społecznosciowym pożyczkolandia, niestety miałem wpis zrobiony jakis czas temu i nigdzie w banku nie da rady, mimo to mam podobnie jak w banku- sam ustalam oprocentowanie wiec jest tanio.
Jakto sam ustalasz oprocentowanie? Zdaje sobie sprawe, ze to reklama, ale ciekawi mnie funkcjonowanie takich portali.
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

26.11.2014 12:45
No ustala sie na jaki procent chce sie komus pozyczyc pieniadze.
Cytuj
morela

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

27.11.2014 15:11
Po znajomych warto też pytać gdzie oni brali kredyt. Ale porównywarka to też dobry pomysł albo też można chodzić po bankach i się dowiadywać jaką mają ofertę przygotowaną dla nas i pod nasze potrzeby.
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

28.11.2014 14:12
morela napisał
Po znajomych warto też pytać gdzie oni brali kredyt. Ale porównywarka to też dobry pomysł albo też można chodzić po bankach i się dowiadywać jaką mają ofertę przygotowaną dla nas i pod nasze potrzeby.
Moi znajomi np. iora w bankach kredyty i ogolnie to jak obserwuje to ludzie niby omijaja parabanki, a tuciagle sie okazuje ze maja tyle klientow. To jest ciekawe.
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

29.11.2014 14:47
Po pierwsze to nie isc do "swojego" banku i myslec ze bedzie taniej, cudownych ofert nie zaproponuja. Najlepiej porownac a potem wybrac najlepsza ofertę, nie wierzcie tez w te gwarancje najnizszej ceny, bo jak wam dolicza ubezpieczenia to i tak wyjda na swoje.
Cytuj
Odpowiedź