• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Zadłużony nie ma szans na pożyczki?

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Ekspert Comperia.pl

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 84 razy

Wyślij wiadomość

21.11.2014 12:34
Oczywiście nie zawsze bank lub firma pożyczkowa przychyli się do naszego wniosku o pożyczkę. Czy to, że jesteśmy zadłużeni swiadczy w pełni, ze pozyczki nie otrzymamy? Artykuł
Cytuj
Renata Grochowska
Ekspert Comperia.pl
Edek

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

21.11.2014 14:10
Oczywiście, że żaden bank nie udzieli osobie zadłużonej kredytu.
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

22.11.2014 11:58
bank z pewnością nie ale inne inscytucje jak najbardziej. Sprawdź np skaner kredytowy
Cytuj
mutual

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

22.11.2014 17:07
a co to ten skaner kredytowy? ja gdyby nie było mnie stać na kredyt w życiu bym się nie zapożyczyła w parabanku to to po prostu niemądre - zawsze prowadzi do długów i problemów ze spłatą rat, już lepiej pożyczyć po rodzinie.
Cytuj
i do what i want i live what i want and noone can say stop !
selena

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

24.11.2014 6:34
Moim zdaniem jeśli ktoś jest zadłużony to w ogóle nie powinien się pchać w pożyczki. Poza tym żaden bank mu ich nie udzieli chyba, że pójdzie do parabanku. Nie wiem jak można być tak bezmyślnym by brać kolejne pożyczki wiedząc, że nie ma się kasy na ich spłatę.
Cytuj
Ekspert Comperia.pl

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 135 razy

Wyślij wiadomość

24.11.2014 9:17
selena napisał
Moim zdaniem jeśli ktoś jest zadłużony to w ogóle nie powinien się pchać w pożyczki. Poza tym żaden bank mu ich nie udzieli chyba, że pójdzie do parabanku. Nie wiem jak można być tak bezmyślnym by brać kolejne pożyczki wiedząc, że nie ma się kasy na ich spłatę.
Ma Pani racje, łatwo wpaść w spirale zadłużeń. Dlatego też banki sprawdzają nasza zdolność, badają czy będziemy w stanie kolejny kredyt spłacić. Oczywiście jest to przede wszystkich zabezpieczenie dla banku, ale także i nas samych.
Cytuj
Ilona Maciejuk
Ekspert Comperia.pl
Gość

Niezarejestrowani

24.11.2014 13:22
Nie do końca, bo przeciez bank zarabia na tym ze da nam kredyt. Ma prowizje, potem nasle komornika tak co swoje odzyska. A cżłowiek najpierw ma nadzieje, potem ma kredyt,a potem ma komornika i klopoty.
Cytuj
bogusiazien

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

27.11.2014 15:26
No często tak jest, ale znowu ja znam też takie sytuacje że jeszcze chętnie dają zadłużonym, żeby spłacili swoje długi, a później ciągną swoje. Ogólnie trzeba mega uważać przy takich pożyczkach.
Cytuj
szaman

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

29.11.2014 21:05
Pewnie w niektórych przypadkach dostaniemy, ale jaką i na ile... Sam nie dziwie się bankom nie ufnym klientom zadłużonym. Trzeba podejść do sprawy racjonalnie, nikt z nas prywatnie nie pożyczyłby osobie, która już posiada długi.
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

1.12.2014 12:33
Prawda jest taka, że jeżeli jest zadłużenie, a co gorsze zajęcie komornicze to nie ma szans na kredyt z banku. Jedyną szansą mogą być kredyty pozabankowe. Chociaż i tam nie zawsze można dostać kredyt, a juz na pewno nie na jakąś wysoka kwotę. Zwykle do 2 000 zł.
Cytuj
Odpowiedź