• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

kredyt niekoniecznie z umowa o pracę

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Tomasz SłupczynskiEkspert Comperia.pl

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 249 razy

Wyślij wiadomość

18.11.2014 8:54
Wielu obawia się, że bez zatrudnienia na umowę o pracę nie ma szans na uzyskanie kredytu w banku. Nie jest to do końca prawda. Zapraszam do artykułu.
Cytuj
Tomasz Słupczyński, Ekspert Comperia.pl
Gość

Niezarejestrowani

18.11.2014 12:27
Moze i biorąc jakis gotowkowy nie trzeba miec uop, ale juz jesli chozi o hipoteki to jest niezbędne.
Cytuj
lzalewskiDoradca Kredytowy

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 1332 razy

Wyślij wiadomość

18.11.2014 13:17
W żadnym wypadku. Również przy hipotece wystarczy umowa zlecenie, o dzieło. Nie ma z tym żadnego problemu, aczkolwiek obostrzenia są nieco większe.
Cytuj
Łukasz Zalewski
Doradca kredytowy
tel. 728 455 024
lzalewski@muratorfinanse.pl
Gość

Niezarejestrowani

18.11.2014 13:24
lzalewski napisał
W żadnym wypadku. Również przy hipotece wystarczy umowa zlecenie, o dzieło. Nie ma z tym żadnego problemu, aczkolwiek obostrzenia są nieco większe.
Wie Pan co, jak sie zaintersowałem tematem i popytalem w bankach to wlasnie umowa zlecenie była przeszkodą.
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

18.11.2014 15:47
Tez jak przegladam oferty na wieksze kredyty to raczej umowa o prace jest jednak obowiązkowa. To takie tylko gadanie, ze niby nie. A jak przychodzi zlozyc wniosek to niestety,
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

18.11.2014 20:06
teraz mam pracę ale gdy pracowałem na umowe zlecenie ciężko było mi znaleźć i dostać kredyt dlatego postanowiłem wtedy skorzystać z pożyczki społecznosciowej na portalu pożyczkolandia, myślę że to dobry sposób dla tych którzy nie koniecznie mają stałe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę i ciezko jest z bankiem.
Cytuj
Radosław

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

19.11.2014 12:00
O gotówkowy bez uop mozna sie starac w kilku bankach na pewno. Np. w Pekao SA może wnioskować klient uzyskujący dochody z tytułu umowy zlecenia i umowy o dzieło; w BNP Paribas o kredyt wnioskować mogą pracujący na podstawie umowy zlecenia i umowy o dzieło, w Getinie podobnie. Wystarczy poszukać.
Cytuj
jagoda

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

19.11.2014 15:08
Radek napisał
O gotówkowy bez uop mozna sie starac w kilku bankach na pewno. Np. w Pekao SA może wnioskować klient uzyskujący dochody z tytułu umowy zlecenia i umowy o dzieło; w BNP Paribas o kredyt wnioskować mogą pracujący na podstawie umowy zlecenia i umowy o dzieło, w Getinie podobnie. Wystarczy poszukać.
tak ak ktos pisał, jakis niewielki gotowkoy mozna, ale o hipotece raczej nie ma co myslec.
Cytuj
lzalewskiDoradca Kredytowy

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 1332 razy

Wyślij wiadomość

19.11.2014 15:42
Zajmuję się już parę lat doradztwem kredytowym i specjalizuję się właśnie w hipotekach. Zrealizowałem mnóstwo kredytów dla klientów uzyskujących dochód z tytułu umowy zlecenia lub umowy o dzieło. Nigdy nie stanowiło to problemu.
Cytuj
Łukasz Zalewski
Doradca kredytowy
tel. 728 455 024
lzalewski@muratorfinanse.pl
Gość

Niezarejestrowani

19.11.2014 15:49
lzalewski napisał
Zajmuję się już parę lat doradztwem kredytowym i specjalizuję się właśnie w hipotekach. Zrealizowałem mnóstwo kredytów dla klientów uzyskujących dochód z tytułu umowy zlecenia lub umowy o dzieło. Nigdy nie stanowiło to problemu.
A ile musi byc tych umow? Tzn. jaka ciaglosc zatrudnienia?
Cytuj
Odpowiedź