• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat0 osób obserwuje ten temat

Pożyczka na Święta

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
koralka22

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

14.11.2014 12:03
nie nie warto ! 2 tys na swieta to chyba jakis zart w zyciu tyle nie wydałam ! na pewno nie ma sensu brac chwilówek bo tylko sie na tym straci i zwroci sie dwa razy tyle.
Cytuj
kacper

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

14.11.2014 14:47
koralka22 napisał
nie nie warto ! 2 tys na swieta to chyba jakis zart w zyciu tyle nie wydałam ! na pewno nie ma sensu brac chwilówek bo tylko sie na tym straci i zwroci sie dwa razy tyle.
Ty moze nie, ale jak ktos ma kilkuosobową rodzine to na pewno tyle wyda, albo i wiecej. Są zreszta badania na ten temat. 65 proc. Polaków na organizacje tegorocznych świąt Bożego Narodzenia zamierza wydać co najmniej 500 zł - wynika z cyklicznego badania Barometr Providenta.
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

18.11.2014 20:09
oj provident- masakra, nie lepiej prywatnie na pożyczkach społecznościowych ? ja korzystam z pożyczkolandia i jestem zadowolony- pozyczki społecznosciowe są najtańsze.
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

20.11.2014 8:47
Gość napisał
oj provident- masakra, nie lepiej prywatnie na pożyczkach społecznościowych ? ja korzystam z pożyczkolandia i jestem zadowolony- pozyczki społecznosciowe są najtańsze.
Haha czym sie niby rozni provident i pozyczkolandia?
Cytuj
Piotr

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

20.11.2014 13:48
Te pożyczki na święta wcale nie są na takich dobry warunkach. Zobaczcie sobie tutaj tę ofertę na święta Banku Millennium. Jest jedna z najgorszych. Prowizja - 8,99 proc., maksymalnie na dwa lata, rrso prawie 25 proc. zerknijcie tutaj: http://www.comperia.pl/kredyty_gotowkowe/kredyty-promocyjne#3
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

21.11.2014 12:16
A Aliorze jest nowa pozyczka na zime.
Cytuj
Edek

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

21.11.2014 14:13
Oprocentowaniem na poziomie 7,9 proc. w skali roku w Aliorze nie wygląda źle.
Cytuj
HotChwilowka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

21.11.2014 17:18
Według mnie warto, jednak z głową chociażby http://SwiatecznaChwilowka.pl jest warta uwagi i nie taka droga.
Cytuj
mutual

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

22.11.2014 17:09
swiateczna chwilowka nie taka droga? może do wzięcia nie, ale przy spłacie dziwnym trafem zawsze jakoś tak dużo wychodzi. Ja jestem zdania że jak kogoś nie stać to powinien robić s=sie.
Cytuj
i do what i want i live what i want and noone can say stop !
mutual

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

22.11.2014 17:09
swiateczna chwilowka nie taka droga? może do wzięcia nie, ale przy spłacie dziwnym trafem zawsze jakoś tak dużo wychodzi. Ja jestem zdania że jak kogoś nie stać to powinien robić skromne święta, a nie jak typowy polak - zastaw się, a postaw sie.
Cytuj
i do what i want i live what i want and noone can say stop !
Odpowiedź