• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat0 osób obserwuje ten temat

Pożyczka na Święta

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
mutual

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

22.11.2014 17:09
swiateczna chwilowka nie taka droga? może do wzięcia nie, ale przy spłacie dziwnym trafem zawsze jakoś tak dużo wychodzi. Ja jestem zdania że jak kogoś nie stać to powinien robić skromne święta, a nie jak typowy polak - zastaw się, a postaw sie.
Cytuj
i do what i want i live what i want and noone can say stop !
HotChwilowka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

23.11.2014 19:48
mutual napisał
swiateczna chwilowka nie taka droga? może do wzięcia nie, ale przy spłacie dziwnym trafem zawsze jakoś tak dużo wychodzi. Ja jestem zdania że jak kogoś nie stać to powinien robić skromne święta, a nie jak typowy polak - zastaw się, a postaw sie.


Nie każda chwilówka musi być droga. Jest kilkanaście firm, które oferują pierwszą pożyczkę za darmo. Jeżeli np. wynagrodzenie otrzymujemy w dniach np. poświątecznych to wzięcie np. 600zł pożyczki darmowej i oddanie jej nawet po 30 dniach bez kosztów jest dobrym rozwiązaniem.
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

23.11.2014 21:15
Gość napisał
Gość napisał
oj provident- masakra, nie lepiej prywatnie na pożyczkach społecznościowych ? ja korzystam z pożyczkolandia i jestem zadowolony- pozyczki społecznosciowe są najtańsze.
Haha czym sie niby rozni provident i pozyczkolandia?

Prosta, Provident to minimum 100% odsetek, a taka Pożyczkolandia.pl to koszt już od kilku procent :-)
Cytuj
selena

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

24.11.2014 6:36
Ja wolę odkładać na święta od września niż brać chwilówkę. My wydajemy średnio 3000 na święta ale w życiu mi nie przyszło do głowy by brać na nie pożyczkę, którą później musiałabym spłacać przez najbliższe dwa lata. Nie tędy droga.
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

24.11.2014 13:58
Teraz masa tych reklam jest, fajna jest reklama Aliora:) Taka na prawdę świąteczna.
Cytuj
Piotr

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

25.11.2014 8:58
Gość napisał
Teraz masa tych reklam jest, fajna jest reklama Aliora:) Taka na prawdę świąteczna.
Tez to wczoraj widziałem. Faktycznie fajna, swiateczna, alezebym od razu mial brac kredyt - chyba nie.
Cytuj
Radosław

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

25.11.2014 14:13
Jest i nowa oferta Aliora I pocztowego, obydwie z gwarancja najniższej raty. Lepszy chyba ten pocztowego, bo nie ma prowizji.
Cytuj
Iwona

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

26.11.2014 14:17
oferty z gwarancja nawet najatrakcyjniejsze maja te wade, ze trzeba przedstawić dokumenty z innych banków, gotową ofertę, a kto ma dzis czas na załatwianie takich rzeczy?
Cytuj
Tomasz SłupczynskiEkspert Comperia.pl

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 249 razy

Wyślij wiadomość

27.11.2014 11:41
Podzielę się z Państwem informacją, którą właśnie przeczytałem: z raportu Zakupy świąteczne 2014 Ile Polacy wydadzą na zakupy świąteczne? 17, wynika że w tym roku na Święta Bożego Narodzenia polska rodzina planuje wydać prawie 1.160 zł – z czego ponad połowę na prezenty, resztę na żywność i organizację świątecznych przyjęć.
Cytuj
Tomasz Słupczyński, Ekspert Comperia.pl
Tomasz SłupczynskiEkspert Comperia.pl

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 249 razy

Wyślij wiadomość

27.11.2014 14:16
I tutaj jeszcze kilka słów o pożyczka i kredytach na święta.
Cytuj
Tomasz Słupczyński, Ekspert Comperia.pl
Odpowiedź