• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Polacy chętnie biorą kredyty gotówkowe

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Piotr

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

25.11.2014 8:59
Jesli musza to biora, nikt nie bierze pozyczek jesli nie musi, ani bankowych, ani poza bankowych.
Cytuj
Radosław

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

25.11.2014 14:11
Piotr napisał
Jesli musza to biora, nikt nie bierze pozyczek jesli nie musi, ani bankowych, ani poza bankowych.
Nie zawsze muszą często chodzi o spelnianie zachcianek, a nie rzeczy pierwszej potrzeby.
Cytuj
baskamy

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

27.11.2014 15:16
Sięgają bo jest ogólnodostępny i w gruncie rzeczy nie ma problemu żeby go dostać, a jak się nie dostanie w jednym banku to w drugim dadzą, a jak nie w banku to chwilówka i tak w kółko. A ludzie wolą wziąć kredyt niż pożyczać po rodzinie.
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

28.11.2014 14:08
baskamy napisał
Sięgają bo jest ogólnodostępny i w gruncie rzeczy nie ma problemu żeby go dostać, a jak się nie dostanie w jednym banku to w drugim dadzą, a jak nie w banku to chwilówka i tak w kółko. A ludzie wolą wziąć kredyt niż pożyczać po rodzinie.
jedyna przeszkodą jest brak zdolnosci, a na to z kolei składać się moze kilka czynników.
Cytuj
mateudusz

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

29.11.2014 20:48
Wanana napisał
Zdecydowanie tak ! my braliśmy kredyt na urządzenie mieszkania 13 tysięcy i nigdy lepiej się nie czułam - mam pewnosc że go spłacę bo mnie na to stać a ta świadomość ze mam 13 tys na koncie, mam listę zakupow przygotowana i idę do sklepu po wszystko no super uczucie :D ale wiadomo jest jedna zasada, na kredyt musi człowieka stać bo inaczej jest kiepsko !


Dokładnie moim zdaniem po pożyczkę powinien sięgać ten kogo stać na nią. Nie raz niestety jest tak, że zapożyczają się nie tylko ci, których na to nie stać, ale też ci którzy wcale tej pożyczki nie potrzebują, a jest to ich fanaberia podyktowana modą (pożyczka na święta, wakacje).
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

1.12.2014 12:45
mateudusz napisał
Wanana napisał
Zdecydowanie tak ! my braliśmy kredyt na urządzenie mieszkania 13 tysięcy i nigdy lepiej się nie czułam - mam pewnosc że go spłacę bo mnie na to stać a ta świadomość ze mam 13 tys na koncie, mam listę zakupow przygotowana i idę do sklepu po wszystko no super uczucie :D ale wiadomo jest jedna zasada, na kredyt musi człowieka stać bo inaczej jest kiepsko !


Dokładnie moim zdaniem po pożyczkę powinien sięgać ten kogo stać na nią. Nie raz niestety jest tak, że zapożyczają się nie tylko ci, których na to nie stać, ale też ci którzy wcale tej pożyczki nie potrzebują, a jest to ich fanaberia podyktowana modą (pożyczka na święta, wakacje).
Pozyczka spowodowana modą? Nie wydaje mi sie, albo trzeba byc juz na prawde malo samodzielnie myslącym.
Cytuj
Odpowiedź