• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Kredyt na oświadczenie

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
mamamrowek

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

28.5.2014 17:43
Masz stypendium i jeszcze kombinujesz jak wyłudzić kredyt? Myślałem, że ludzie na studiach mają trochę więcej oleju w głowie. Chcesz dla aparatu mieć sprawę w sądzie? Daj spokój! Są inne sposoby na zdobycie pieniędzy. Ja bym na Twoim miejscu odkładał po 200 zł na miesiąc. Zawsze możesz iść do pracy na weekendy:)
Cytuj
Felicja

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

29.5.2014 0:13
Student i odkładanie pieniędzy? Jak to razem brzmi :) Jak coś niemożliwego, ja tam na twoim miejscu poprosiłabym kogoś o pożyczkę ewentualnie żeby ktoś Ci sie dorzucił, bo jak pójdziesz do parabanku to na rozpoczęcie życia wkopiesz sie w niezły dług z którego ciężko bedzi Ci wyjsc.
Cytuj
Katarzyna

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

29.5.2014 9:59
Jedyne wyjście co Ci pozostaje to pożyczka od bliskich w parabankach nie dasz rady spłacać , zniszczą Cię odsetki i to jeszcze u nich podobnież ratę co tydzień się płaci .Skąd weźmiesz na to pieniądze a co do pisania nieprawdy to nie ryzykuj ,zostaniesz za to ukarany i na start już nie będziesz miał czystych papierów .
Cytuj
moniuska20

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

30.5.2014 14:56
Nie ryzykuj kłamstwem. Możesz na tym bardzo źle wyjść. Lepiej poproś rodziców o pożyczkę lub idź do parabanku. Ja wiem, że wszyscy Ci odradzają ale jeśli wiesz z czym to się wiąże i czujesz się na siłach by spłacać chwilówkę u nich to myślę, że nie ma problemu.
Cytuj
Skoot

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

30.5.2014 18:45
nie wszyscy narzekają tak na te chwilówki. Jest sporo osób , które wzięło kredyt i później spłaciło go bez problemu. Wiadomo że takie oprocentowanie jest tam dużo wyższe ale za to jak idą niektórym na rękę i w momencie kiedy tego potrzebujemy pożyczają nam pieniędzy,
Cytuj
Kajkaku

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

31.5.2014 14:08
W parabankach pożyczkę dostaniesz od ręki ,ale musisz się liczyć z dużymi odsetkami jak również z tym że raty spłaca się co tydzień .To trochę uciążliwe ale jak jesteś bez wyjścia to tylko tam uzyskasz pomoc i lepiej nie baw się w kłamstwa bo źle na tym wyjdziesz .
Cytuj
dorotkaa1

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

31.5.2014 21:19
A ja uważam ze w parabankach nie jest tak źle jak piszecie .Zawsze możemy liczyć na pomoc w wyjątkowych sytuacjach .Z tego co wiem możesz pożyczyć pieniądze i jeżeli oddasz w ciągu 10 dni całość to nie pokrywasz żadnych odsetek .Powiem Wam że czasami takie udogodnienie jest potrzebne a odsetki nie są aż tak wysokie jak piszecie .
Cytuj
mamarta

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

25.8.2014 10:51
Ja bym Ci radziła poprosić rodziców niech wezmą na siebie kredyt, a Ty będziesz im go spłacać. Też tak kiedyś zrobiłam gdy brałam laptopa. Nie ma co kombinować bo jesteś młoda, a możesz już sobie napsuć w papierach. Czasami najprostsze rozwiązania są najlepsze.
Cytuj
Radosław

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

25.8.2014 13:31
mamarta napisał
Ja bym Ci radziła poprosić rodziców niech wezmą na siebie kredyt, a Ty będziesz im go spłacać. Też tak kiedyś zrobiłam gdy brałam laptopa. Nie ma co kombinować bo jesteś młoda, a możesz już sobie napsuć w papierach. Czasami najprostsze rozwiązania są najlepsze.
To fakt, jak nie masz zdolnosci to nie bierz jakichs chwilowek czy innych glupot. Popros kogos i juz.
Cytuj
pokrzywkaaa

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

10.9.2014 15:28
Radek napisał
mamarta napisał
Ja bym Ci radziła poprosić rodziców niech wezmą na siebie kredyt, a Ty będziesz im go spłacać. Też tak kiedyś zrobiłam gdy brałam laptopa. Nie ma co kombinować bo jesteś młoda, a możesz już sobie napsuć w papierach. Czasami najprostsze rozwiązania są najlepsze.
To fakt, jak nie masz zdolnosci to nie bierz jakichs chwilowek czy innych glupot. Popros kogos i juz.


No i takie będzie najlepsze rozwiązanie. Nie ma co się pakować w chwilówki jeżeli naprawdę nie musisz. Aparat mogą Ci wziąć rodzice na raty a ty im będziesz oddawała i już po sprawie.
Cytuj
Odpowiedź