• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Wonga.com - opinie

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
mutual

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

5.11.2014 19:26
Co sądzicie o tej firmie? Mnie troche wkurzają te ich reklamy w telewizji ale oferty mają nawet ciekawe
Cytuj
i do what i want i live what i want and noone can say stop !
Heartbreaker

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

5.11.2014 20:17
Ja słyszał , ze ta firma to nie zła banda oszustów. Podobno sporo osób ponaciągali na branie pożyczek u nich a po czasie dopiero wyszlo coś na jaw. Ja bym z ich usług nie skorzystała
Cytuj
xretina

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

5.11.2014 20:34
A jaką mają ofertę? To że pożyczka za 10 zł? Oferta ciekawa, jeśli ma sie pewność że będzie się w stanie spłacić ją terminowo, bo odsetki pewnie monstrualne za opóźnienia.
Cytuj
Koniczynka23

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

5.11.2014 21:03
Tez mi się tak wydaje. Te firmy zazwyczaj robią tak, że zachecają niby super fajną oferą a później kolosalne odsetki
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

5.11.2014 22:10
Sa takie firmy ja vivus, które dają pożyczkę za darmo.
Cytuj
Ekspert Comperia.pl

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 135 razy

Wyślij wiadomość

6.11.2014 14:34
Te firmy udzielają pierwszej pożyczki za darmo. Zwykle pożyczyć można 500-1000 zł. Jeżeli spłacimy terminowo faktycznie opłaty nie będą naliczane.
Cytuj
Ilona Maciejuk
Ekspert Comperia.pl
lewar

Niezarejestrowani

16.4.2016 21:06
Wonga ma pierwszą pożyczkę za 10zł i to na 60 dni. korzystałem raz i dla mnie to najlepsza obecnie oferta na rynku pożyczek.
Cytuj
Tomorek

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

16.4.2016 21:18
lewar napisał
Wonga ma pierwszą pożyczkę za 10zł i to na 60 dni. korzystałem raz i dla mnie to najlepsza obecnie oferta na rynku pożyczek.
A jaka jest kwota tej pierwszej pożyczki? Czy ktoś od nich przyjeżdża do domu, czy trzeba iść do ich biura? A jeżeli dowożą pieniądze do domu to nic się płaci? Mieszkam na wsi i chciałbym wiedzieć.
Cytuj
gabin

Niezarejestrowani

17.4.2016 19:57
ja jak brałam swój ostatni kredyt w sygma banku to nie musiałam się nawet z domu ruszać, umowę przysłali kurierem, wystarczyło podpisać i ją odesłać i następnego dnia miałam już pieniądze na koncie. więc poszło szybko i bez problemów.
Cytuj
Katerina

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

17.4.2016 20:02
gabin napisał
ja jak brałam swój ostatni kredyt w sygma banku to nie musiałam się nawet z domu ruszać, umowę przysłali kurierem, wystarczyło podpisać i ją odesłać i następnego dnia miałam już pieniądze na koncie. więc poszło szybko i bez problemów.
A ja o Sygmę pytam? Tam przecież sprawdzają blik i jakie ma się dochody? Ja muszę się podratować chwilówką.
Cytuj
Odpowiedź