• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Skarabeusz

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
morela

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

4.11.2014 14:41
Co sądzicie o Skarabeuszu, tej firmie, która udziela pożyczki z domu klienta? Brał już ktoś z Waszych znajomych?
Wypowiedź została zmieniona przez: morela 4.11.2014 14:51
Cytuj
bookworm

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

5.11.2014 16:34
Nie znam ale od razu z góry mogę założyć że to parabank: http://www.skarabeusz.biz.pl/ po stronie to widzę, a widzę że się rozrastają bo powstały nowe oddziały, nie wiem jakich mają klientów ale widać że mają
Cytuj
Karwals

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

5.11.2014 18:19
A to jest jakiś parabank? Na Twoim miejscu bym raczej się na to nie decydowała. Tam mają wysokie oprocentowanie nie lepiej jak wezmiesz normalna pożyczkę w banku?
Cytuj
kleopatra

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

5.11.2014 18:22
Faktycznie to parabank, z tym że podobno jeszcze taki w miarę, że można pożyczać, ale jak dla mnie i tak każda taka instytucja opiera się na wyzysku..
Cytuj
kitiKejt

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

5.11.2014 19:15
Taaak, pożyczając 1000 zł na 52 tygodnie mamy do zapłaty ponad 2 razy tyle, jak dla mnie to nie za dobra pożyczka, chyba są lepsze oferty. Ale i tak zawsze będę zdania, że te produkty nie powinny istnieć.
Cytuj
Grena

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

5.11.2014 19:51
Ja nigdy nie zmienię zdania na temat parabanków - zdzierstwo i wyzysk, bogacą się na biednych i naiwnych, to przykre ale niestety prawdziwe. Lepiej już chyba brać pożyczki u osób prywatnych.
Cytuj
MateuszO

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

5.11.2014 20:03
Ja mam bardzo podobne zdanie. Parabank zawsze pozostanie parabankiem. Jak miałabym sie na coś decydować to zdecydowanie wole iść do banku i tam strać się o kredyt
Cytuj
Malwinka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

5.11.2014 20:43
Swojego czasu troche sie nasłuchałam na temat tego parabanku. Osobiscie nie zdecydowałabym sie na wzięcie tam kredytu
Cytuj
Amerikanka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

5.11.2014 20:48
A ja czytałam na internecie na temat tej firmy bardzo dużo pozytywnych rzeczy. Moze jednak warto zaryzykować i skorzystać z ich oferty o ile jest dobra.
Cytuj
moneymaker

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

5.11.2014 22:35
Grena napisał
Ja nigdy nie zmienię zdania na temat parabanków - zdzierstwo i wyzysk, bogacą się na biednych i naiwnych, to przykre ale niestety prawdziwe. Lepiej już chyba brać pożyczki u osób prywatnych.

Tak działają nie tylko parabanki, ale też zwykłe banki. Bank to też firma, która chce zarobić. Tak więc o ile rzeczywiście na parabank bym nie spojrzał chcąc wziąć kredyt, to bankowi dokładnie się przyjrzał (jego ofercie)
Cytuj
Odpowiedź