• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Bank SMART bedzie korzystał z social scoringu

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Ekspert Comperia.pl

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 60 razy

Wyślij wiadomość

4.11.2014 14:31
Co sądzą Państwo o nowym rozwiązaniu Banku SMART. Bank chce przyznając nam kredyt sprawdzać nas w mediach społecznościowych. Dobry pomysł? Informacja tutaj.
Cytuj
Emilia Kasińska
Ekspert Comperia.pl
morela

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

4.11.2014 14:55
A co z klientami którzy nie mają konta społecznościowego? Oni nie dostaną kredytu? Trochę to śmieszne ale jestem ciekawa jak się sprawdzi.
Cytuj
bookworm

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

5.11.2014 16:32
No też mnie to ciekawi, i jakimi kryteriami będą się kierować? Po zdjęciach będą oceniać. Dla mnie to trochę nieporozumienie ale zobaczymy jak się to przyjmie. Myślę,że chyba długo nie będą z tego korzystać
Cytuj
Karwals

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

5.11.2014 18:24
Dla mnie to jest bez sensu.Nie każdy ma teraz konto na poratalu społecznościowym wiec po co to sprawdzać.
Cytuj
Grena

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

5.11.2014 19:42
Ja nie czaję w ogóle tych przelewów na maila czy na nr telefonu a co dopiero takich kredytów... Czuję się coraz starzej i boję się co wymyślą za parę lat.
Cytuj
MateuszO

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

5.11.2014 20:00
To dobrze że ja nie jestem sam. Nie bardzo ufam takim rozwianiom. Chyba jestem zbyt przyzwyczajony do tradycyjnych sposóbów
Cytuj
Malwinka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

5.11.2014 20:45
Ja takim nowinkom mówie raczej zdecydowane NIE. Nie ufam takim rozwiązaniom niestety.
Cytuj
Ekspert Comperia.pl

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 135 razy

Wyślij wiadomość

6.11.2014 14:38
morela napisał
A co z klientami którzy nie mają konta społecznościowego? Oni nie dostaną kredytu? Trochę to śmieszne ale jestem ciekawa jak się sprawdzi.
Proszę się nie obawiać, po pierwsze musimy wyrazić zgodę na takie działania. Metoda jednak nie wydaje się zbyt "inwazyjna". Sprawdzone zostana tylko dostępne dla wszystkich użytkowników informacje.
Cytuj
Ilona Maciejuk
Ekspert Comperia.pl
Odpowiedź