• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Miniratka

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Fiodor

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

3.11.2014 16:53
Jesli moj znajomy ma konto w pko od jakiś 6 lat to może skorzystać z ofert miniratki? I opłaca się to? czy lepiej jest wziąc normalny kredyt?
Cytuj
RockLady

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

3.11.2014 18:04
A na jakiej zasadzie jest taka miniratka? Bo ja nie miałam nigdy konta w tym banku i nie bardzo jestem obeznana
Cytuj
MisiowiaMama

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

3.11.2014 18:50
A ta miniratka jeszcze jest? Ja pamietam reklamy z nią ale nie wiem, czy to aby na pewno dalej obowiązuje.
Cytuj
michael

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

4.11.2014 0:05
RockLady napisał
A na jakiej zasadzie jest taka miniratka? Bo ja nie miałam nigdy konta w tym banku i nie bardzo jestem obeznana


Też nie wiem na czym ta miniratka polega, słyszę tylko z telewizji o niej albo widzę w internecie reklamy ale tak za bardzo się nie orientuję co i jak.
Cytuj
koronka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

4.11.2014 9:52
michael napisał
RockLady napisał
A na jakiej zasadzie jest taka miniratka? Bo ja nie miałam nigdy konta w tym banku i nie bardzo jestem obeznana


Też nie wiem na czym ta miniratka polega, słyszę tylko z telewizji o niej albo widzę w internecie reklamy ale tak za bardzo się nie orientuję co i jak.
Tutaj sa informacje http://www.comperia.pl/szczegoly-kredyty-gotowkowe,412-5000-84-0-1--10.html, procentowanie nominalne 8,88%, Oprocentowanie rzeczywiste (RRSO) 11,28%, Wniosek o pożyczkę można złożyć przez Internet, telefon lub w placówkach banku, Ubezpieczenie nie jest wymagane. Tutaj tez sa informacje http://www.comperia.pl/artykuly/o_kredytach_gotowkowych/18724-top-5-najtanszych-kredytow-na-50-000-zl-pazdziernik-2014.html
Cytuj
Stanio0o

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

4.11.2014 11:57
To podobno bardzo oplacalna pożyczka no i przede wszystkim bardzo szybko można ją dostać, bo na zaświadczenie o dochodach. Chyba nie jest to oferta wyłącznie dla nowych klientów, więc znajomy może skorzystać z oferty.
Cytuj
Zolza22

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

4.11.2014 20:41
W końcu jakoś PKO musi przyciągnąć do siebie klientów. Mnie tam jakoś ta mini ratka nie przekonuje. Słyszałam, ze wcale nie jest to takiej opłacalne jak wydaje sie na pierwszy rzut oka.
Cytuj
bookworm

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

5.11.2014 16:31
Zolza22 napisał
W końcu jakoś PKO musi przyciągnąć do siebie klientów. Mnie tam jakoś ta mini ratka nie przekonuje. Słyszałam, ze wcale nie jest to takiej opłacalne jak wydaje sie na pierwszy rzut oka.


A na czym w ogóle polega ta miniratka? ja też wcześniej tylko słyszałam z reklam o niej ale nikt u mnie z tego kredytu z taką rata nie korzystał to sa jakieś mało oprocentowane raty czy po prostu niskie?
Cytuj
moneymaker

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

5.11.2014 22:44
Też jestem ciekaw o co chodzi z tą miniratką. Jakby jakiś ekspert się wypowiedział wszystko byłoby jasne. Pamiętam reklamy z Majewskim. Coś ucichło ostatnio w PKO o tym.
Cytuj
Ekspert Comperia.pl

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 135 razy

Wyślij wiadomość

6.11.2014 14:30
moneymaker napisał
Też jestem ciekaw o co chodzi z tą miniratką. Jakby jakiś ekspert się wypowiedział wszystko byłoby jasne. Pamiętam reklamy z Majewskim. Coś ucichło ostatnio w PKO o tym.
Miniratka to tak na prawde oferta kredytu gotówkowego, zwana na potrzeby promocyjne pożyczką. Jest to pożyczka z której środki można przeznaczyć na dowolny cel. Charakteryzuje się ona minimum formalności. Klienci mogą otrzymać w ramach niej nawet 23 000 zł na podstawie wyciągu z konta. Okres spłaty zależny jest od kwoty i wieku pożyczkobiorcy, przy czym maksymalnie sięgać może 96 miesięcy.
Cytuj
Ilona Maciejuk
Ekspert Comperia.pl
Odpowiedź