• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Świąteczne pożyczki

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Gwinterka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

30.10.2014 17:48
Tylko patrzeć jak zaraz w telewizjo pojawia si informacje od tych wszystkich parabanków by brać pożyczki na prezenty świateczne. Wy bierzecie takie kredyty? Opłaca sie to ?
Cytuj
tomcio329

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

30.10.2014 18:07
W moim zakładzie jest świąteczna premia więc nie mam takiej potrzeby, ale wydaje mi się, że powinno się jednak starać oszczędzić wcześniej niż brać pożyczkę, w końcu to święta to wydatek do przewidzenia nic nagłego.
Cytuj
Piratek

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

30.10.2014 18:31
Pamiętam w tamtym roku jak pojawiały sie te wszystkie reklamy parabanków. To koniec roku wiec nie wszyscy mają pieniadze ale dla mnie branie takiej pożyczki mija sie z celem bo skoro nie mamy pieniedzy na drogie prezenty to po co je kupowac.
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

30.10.2014 18:32
pożyczkolandia, idealny pomysł żeby wziąść pozyczkę na dłuższy okres czasu i spędzić miło święta :)
Cytuj
biedronkaK

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

30.10.2014 19:08
A jaki sens jest brać w ogole pożyczkę? Według mnie są one całkowicie nie potrzebne w ten sposób tylko stwarzamy sobie niepotrzebne długi.
Cytuj
Klarkson

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

3.11.2014 18:33
Akurat w takich okresach jak święta takie parabanki mają największy zarobek. Ludzie mają koniec miesiąca, nie mają kasy i zastanawiają się co zrobić by było ich na wszystko stac
Cytuj
michael

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

4.11.2014 0:07
Klarkson napisał
Akurat w takich okresach jak święta takie parabanki mają największy zarobek. Ludzie mają koniec miesiąca, nie mają kasy i zastanawiają się co zrobić by było ich na wszystko stac


No niestety ale masz racje a juz początek roku i koniec roku to tragedia dla portfela i zawsze jest pusto. No to jak znalazł jest taka pożyczka więc ludzie korzystają z niej no bo jak jest to się bierze.
Cytuj
Niezniszczalna

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

4.11.2014 14:46
To jest przykre, ale wlasnie osoby którym nie starcza do pierwszego powinny z dala od takich pożyczek być no bo z czego to potem spłacą? To jest bardzo złe rozwiązanie dla takich osób, kuszą łatwymi pieniędzmi ladując ludzi w problemy.
Cytuj
press

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

4.11.2014 16:15
No logika t
Niezniszczalna napisał
To jest przykre, ale wlasnie osoby którym nie starcza do pierwszego powinny z dala od takich pożyczek być no bo z czego to potem spłacą? To jest bardzo złe rozwiązanie dla takich osób, kuszą łatwymi pieniędzmi ladując ludzi w problemy.


No logika nam tak podpowiada ale te osoby tak nie myślą. Mają możliwość to biorą i nie ma żadnej dyskusji. Ja bym się w życiu na coś takiego nie zdecydowała wiedząc że nie będę miała na przykład z czego spłacić.
Cytuj
Odpowiedź