• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Kredyt na swieta

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Gwinterka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

30.10.2014 17:47
Jak sami wiecie święta zbliżają się wielkimi krokami. W następnym tygodniu pojawią sie pewnie w centrach handlowych choinki i pojawia sie też kredyty na świeta. Opłaca sie coś takiego brać? Myślicie że banki w tym roku beda to oferować?
Cytuj
tomcio329

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

30.10.2014 18:10
Każda okazja jest dobra, by stworzyć reklamę swoich produktów, tym bardziej że ludzie kierują się swoimi potrzebami więc jeśli mają potrzebę wzięcia kredytu na święta, bank oferujący kredyt na święta pierwszy przyjdzie im do głowy.
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

30.10.2014 18:27
ja nigdy nie zawiodłem sie na portalu pożyczkolandia, jesli brakuje mi gotówki to własnie tam biorę bo mam tanio ;)
Cytuj
Piratek

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

30.10.2014 18:30
Też sie właśnie ostatnio nad tym zastanawiałem, kiedy to pojawia sie reklamy banków z kredytami na świeta. Dla mnie taki kredyt to głupota. Tak samo jak i kredyt na wakacje.
Cytuj
biedronkaK

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

30.10.2014 19:06
Masz racje.Teraz tylko czekać aż te wszystkie parabanki i banki wyskocza z oferta kredytu na swieta. Nie każdy chyba jednak bierze bo musi, wiekszośc jest skuszona ciekawą ofertą.
Cytuj
pinkpig

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

30.10.2014 21:38
Czasami takie rozwiązanie jest dobre - gdy pieniądze się posiada, a kredyt bierze się na wszelki wypadek, bo branie chwilówki bez zabezpieczenia to głupota. Branie kredytu z potrzeby na święta.. na prezenty? W ciężkiej sytuacji nie robi się drogich prezentów, na ktore nas nie stać.
Cytuj
szaman

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

2.11.2014 18:08
pinkpig napisał
Czasami takie rozwiązanie jest dobre - gdy pieniądze się posiada, a kredyt bierze się na wszelki wypadek, bo branie chwilówki bez zabezpieczenia to głupota. Branie kredytu z potrzeby na święta.. na prezenty? W ciężkiej sytuacji nie robi się drogich prezentów, na ktore nas nie stać.

Zgadzam się w 100 %. Święta nie są po to żeby szpanować przed rodziną i najbliższymi i zapożyczać się tylko po to żeby kupić drogie prezenty i furę jedzenia, które i tak się później wyrzuci. Nie tędy droga. Ale jak bank kusi... Niektórzy nie mogą przejść obojętnie.
Cytuj
HaniaHania

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

3.11.2014 9:56
sorry wg mnie zasada jest prosta jak budowa cepa - jesli cie nie stac na wykwinte święta to ich po prostu nie robisz i nie splacasz potem kredytu cały rok.
Cytuj
morela

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

3.11.2014 11:45
HaniaHania napisał
sorry wg mnie zasada jest prosta jak budowa cepa - jesli cie nie stac na wykwinte święta to ich po prostu nie robisz i nie splacasz potem kredytu cały rok.


Dla ciebie jest to logiczne, a dla innych nie. Nie mają kasy to biorą kredyt takie jest ich rozumowanie. Ja tego też nie pojmuję i wątpię, żebym kiedykolwiek wzięła kredyt na święta ale wiem, że tacy ludzie są i będą nadal
Cytuj
press

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

3.11.2014 15:08
biedronkaK napisał
Masz racje.Teraz tylko czekać aż te wszystkie parabanki i banki wyskocza z oferta kredytu na swieta. Nie każdy chyba jednak bierze bo musi, wiekszośc jest skuszona ciekawą ofertą.


No na bank tak będzie tylko czekajcie jak lada dzień będą świąteczne reklamy. Już chyba nawet pojawiła się świąteczna reklama lidla to i niedaleka droga do ofert kredytów świątecznych
Cytuj
Odpowiedź