• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Kredyt na swieta

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Adrianna

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

23.12.2014 6:14
kamil napisał
Tyle teraz wszedzie tych reklam o kredytach świątecznych, że się ie dziwie ze ludzie w koncu sie na to kusza. A szkoda, bo gdyby nie dzialali impulsywnie mogliby sporo zaoszczedzić.

Niby tak ale powiem Ci,że czasami zdarza się jakaś ciężka sytuacja. nieprzewidziany wydatek, choroba a jednak święta to wyjątkowy czas.
Nie wyobrażam sobie aby nie wyprawić chociażby najskromniejszych świąt i nie kupić dzieciom prezentów.
W takim przypadku można zastanowić się nad mniejszym kredytem - w banku.
Bo chwilówek nie polecam - przez to wiele osób wpada w pętlę zadłużenia.
Cytuj
Czytanie książek to najpiękniejsza zabawa, jaką sobie ludzkość wymyśliła
Gość

Niezarejestrowani

23.12.2014 8:15
Adrianna napisał
kamil napisał
Tyle teraz wszedzie tych reklam o kredytach świątecznych, że się ie dziwie ze ludzie w koncu sie na to kusza. A szkoda, bo gdyby nie dzialali impulsywnie mogliby sporo zaoszczedzić.

Niby tak ale powiem Ci,że czasami zdarza się jakaś ciężka sytuacja. nieprzewidziany wydatek, choroba a jednak święta to wyjątkowy czas.
Nie wyobrażam sobie aby nie wyprawić chociażby najskromniejszych świąt i nie kupić dzieciom prezentów.
W takim przypadku można zastanowić się nad mniejszym kredytem - w banku.
Bo chwilówek nie polecam - przez to wiele osób wpada w pętlę zadłużenia.
Ludzie, ktorzy maja problemy finansowe w banku pozyczki nie dostana. I tu jest caly problem.
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

23.12.2014 11:36
Adrianna napisał
kamil napisał
Tyle teraz wszedzie tych reklam o kredytach świątecznych, że się ie dziwie ze ludzie w koncu sie na to kusza. A szkoda, bo gdyby nie dzialali impulsywnie mogliby sporo zaoszczedzić.

Niby tak ale powiem Ci,że czasami zdarza się jakaś ciężka sytuacja. nieprzewidziany wydatek, choroba a jednak święta to wyjątkowy czas.
Nie wyobrażam sobie aby nie wyprawić chociażby najskromniejszych świąt i nie kupić dzieciom prezentów.
W takim przypadku można zastanowić się nad mniejszym kredytem - w banku.
Bo chwilówek nie polecam - przez to wiele osób wpada w pętlę zadłużenia.
Gdyby kazdy mogl starac sie o kredyt w banku to sprawa bylaby prostsza, niestety ludzie pozyczają na spłatę pożyczki. Mnie raz uratowała konsolidacja, ale to tez tylko dzięki temu, ze mi doradczyni podpowiedziała. Bo inaczej pewnie skończyłabym z chwilówką.
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

26.12.2014 0:12
Alternatywą są jeszcze pożyczki prywatne np przez portal szybkigrosz.pl
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

28.12.2014 9:03
Święta,Święta i po Świętach - a teraz kredycik trzeba spłacać. Może następnym kredycikiem?:D
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

29.12.2014 10:15
Gość napisał
Święta,Święta i po Świętach - a teraz kredycik trzeba spłacać. Może następnym kredycikiem?:D
ja jednak, na szczescie nie wzielam. Jakos udalo sie ograniczyc wydatki...
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

31.12.2014 10:30
Ja też na szczęście nie wziąłem. I się udało, ale miałem w razie czego kartę kredytową pod ręką.
Cytuj
Limana

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

14.1.2015 11:32
A czy nie sądzicie, że jeśli ktoś nie ma szans na pożyczkę w banku to znaczy,że go po prostu nie stać na kredyt?
Wtedy chwilówka wcale nie jest rozwiązaniem... Nie jest jedynym wyjściem. Jest to kolejne zadłużanie się.
Cytuj
Odpowiedź