• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Alior Bank przejmuje Meritum Bank

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Tomasz SłupczynskiEkspert Comperia.pl

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 249 razy

Wyślij wiadomość

23.10.2014 15:25
Szykuje sie kolejne wielkie przejecie. Z końcem października br. marka Nordea zniknie, zastąpiona zostanie PKO BP, na to jednak byliśmy przygotowani. Jednak i Alior stawia kolejne kroki przejmując liczący sie na rynku Meritum Bank. Co Państwo sadza na ten temat? To zjawisko dobre dla gospodarki, jak i nas jako klientów? Zapraszam do artykułu
Cytuj
Tomasz Słupczyński, Ekspert Comperia.pl
jozek

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

24.10.2014 8:51
Mniejsza konkurencja to zawsze zagrożenie dla rynku. Z drugiej strony ALior to polski bank, wiec kapitał pozostanie w kraju. Czy na klientów te zmiany jakos wpłynął? Myślę, ze może sie pogorszyć oferta...
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

24.10.2014 14:10
Alior chyba nie ma teraz najlepszej oferty, za to Meritum tak. także jeśli sie połącza to może wyjść tylko na gorsze. I zniknął z rynku całkowicie darmowe konta. No ale coz, racja silniejszego. Jak zawsze.
Cytuj
Sonja

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

27.10.2014 0:07
Chciałam otworzyć konto w Meritum... wydawało mi się że ich oferta była najkorzystniejsza jak szukałam czegoś dla siebie, zastanawiam się jednak teraz czy zrobić to przed przejęciem czy może poczekać? Odpowiada mi oferta Meritum i chyba gdybym teraz podpisała umowę nie zmieniliby mi warunków po przejęciu? Czy też może lepiej poczekać i zobaczyć co zaoferują po zmianach?
Cytuj
Ekspert Comperia.pl

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 135 razy

Wyślij wiadomość

27.10.2014 8:23
Proponuje zdecydować się na produkt już dziś. Po pierwsze wszelkie procedury związane z przejęcie będą dość długotrwałe, po drugie banki zwykle przejmując inne zobowiązują się pozostawić ofertę lub nie zmieniać jej w znacznym stopniu.
Wypowiedź została zmieniona przez: Ilona Maciejuk 27.10.2014 8:24
Cytuj
Ilona Maciejuk
Ekspert Comperia.pl
jagoda

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

27.10.2014 13:19
Oferty moga zmieniać w każdym momencie, także na razie trzeba korzystać z dobrych opcji. Ew. później zrezygnować i po kłopocie.
Cytuj
pinkpig

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

30.10.2014 21:22
no to ja chyba też się zdecyduję, oferta w meritum jest jedną z lepszych na rynku z tego co się orientuję i szkoda by było stracić taką okazję. swoją drogą bardziej podoba mi się nazwa Meritum niż Alior :D (powiedziała typowa baba ;))
Cytuj
szaman

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

2.11.2014 18:12
pinkpig napisał
no to ja chyba też się zdecyduję, oferta w meritum jest jedną z lepszych na rynku z tego co się orientuję i szkoda by było stracić taką okazję. swoją drogą bardziej podoba mi się nazwa Meritum niż Alior :D (powiedziała typowa baba ;))


Jestem facetem i też zwracam na takie rzeczy uwagi ;). Też bardziej podoba mi się nazwa Meritum. Nawiązując do tematu jakieś 2 miesiące temu założyłem z żoną konto w Meritum. Oferta elegancka, ale przede wszystkim przekonała nas aplikacja mobilna banku. Póki co najlepsza z możliwych.
Cytuj
HaniaHania

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

3.11.2014 9:55
to przede wszystkim zjawisko normalne, skoro bank nie dał rady funkcjonowac pod swoim szyldem to normlane ze wiekszy go pochłonie :)
Cytuj
press

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

3.11.2014 15:09
HaniaHania napisał
to przede wszystkim zjawisko normalne, skoro bank nie dał rady funkcjonowac pod swoim szyldem to normlane ze wiekszy go pochłonie :)


Prawo Buszu niestety. Szkoda mi meritum bo ja właśnie tam mam konto, jestem ciekawa czy jakieś zmiany będą czy też nie. Okaże się to pewnie lada dzień co i jak.
Cytuj
Odpowiedź