• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

nagrody z Paszportem Korzyści

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Tomasz SłupczynskiEkspert Comperia.pl

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 249 razy

Wyślij wiadomość

23.10.2014 15:20
Plus, Cyfrowy Polsat i Plus Bank nie próżnują, przygotowali kolejne atrakcje w ramach Paszportu Korzyści. Skusza się Państwo? Zapraszam do artykułu.
Cytuj
Tomasz Słupczyński, Ekspert Comperia.pl
jozek

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

24.10.2014 8:53
No z tego wszystkiego to chyba najważniejsze obniżone oprocentowanie kredytów gotówkowych. A jeśli chodzi o jakieś bilety i inne bzdety to raczej chwyt marketingowy.
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

24.10.2014 14:08
Mnie i interesują wymierne korzyści, a nie tam jakąś możliwość wylosowania czegoś. Powinno byc taniej ogólnie, to wtedy przysporzy im klientów, a nie takie wymyślanie promocji na sile.
Cytuj
gosia-1989

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

26.10.2014 23:53
jeszcze nigdy nic nie wygrałam w tego typu konkursach więc na pewno bym nie poszła na ten ''chłit'' marketingowy, ale jeśli chodzi o inne oferty paszportu korzyści jak najbardziej jestem na tak, chociaż sama nie korzystam - paszport zaczął funkcjonowac chwilę po podpisanej umowie z inną siecią.
Cytuj
jagoda

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

27.10.2014 13:15
Konkurs, konkursem, moze przyciągnie jakichś klientów. Ważne zeby oferta była dobra, bierzesz kilka produktów, płacisz mniej. Przy takiej prostej konstrukcji na pewno znajda się chętni.
Cytuj
unforgettable

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

5.11.2014 0:27
Ja akurat korzystam z zupełnie innych dostawców jeśli chodzi o telefon, internet czy telewizję, ale oferty maja bardzo fajne. Tylko postacie w ich reklamie powinny mieć na imię Kasia i Tomek :P
Cytuj
bookworm

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

5.11.2014 16:30
jagoda napisał
Konkurs, konkursem, moze przyciągnie jakichś klientów. Ważne zeby oferta była dobra, bierzesz kilka produktów, płacisz mniej. Przy takiej prostej konstrukcji na pewno znajda się chętni.


No przy takiej konstrukcji to nie ulega wątpliwości pytanie czy naprawdę jest taniej niż u konkurencji? Kto ma i może coś powiedzieć?
Cytuj
Odpowiedź